Kārlis Arnolds Avots

Kārlis Arnolds Avots

Dzimis: 1996. gada 27. augusts

Dzimis Rīgā. Absolvējis Elejas vidusskolu (2015) un Jelgavas novada sporta skolu (2015). Pārstāvējis Latvijas U20 izlasi 2015.gada Eiropas čempionātā regbijā Čehijā. Teātra gaitas sācis Elejas vidusskolā pie savas ķīmijas skolotājas, režisores Annas Švītiņas. Studiju laikā strādājis ar tādiem režisoriem kā Vladislavs Nastavševs, Aiks Karapetjans, spāņu flamenko, klasiskās dejas un teātra mākslas pasniedzēju Andreu Karandelu (Andres Carandell Gottschewsky).

"Puisis ar saknēm no Elejas parādījās Kultūras akadēmijā, pieslēdzās Leļļu teātra kursam pirmo semestri kā brīvklausītājs, pēc tam iekarojot arvien lielāku vietu un telpu nodarbībās. Apliecinot milzu darba spējas, tika uzņemts kursā, kļūstot par vienu no līderiem aktiera meistarībā, bet ļoti drīz kļuva skaidrs, ka Leļļu teātrī šis varenais, ar dramatiskā teātra aktiera temperamentu un potenciālu apveltītais jaunietis neiederēsies. Viņa aktiera potenciāls uzrāda gan komiskās, gan varoņa dotības, līdz šim viņa darbi kursā radījuši cerības par harizmātiskas personības potenciālu. Viņš tiešām ir efektīgs ar labām dotībām kustībā un dejā, piesaista acis un spēka šim jaunietim ir ļoti daudz. Cerams, ka teātrī, kur viņš tagad nonācis, viņš nezaudēs savu degsmi un vēlmi turpināt apgūt profesiju, un spēs iegūt stabilu vietu kolektīvā un mākslā, kā arī pabeigs iesāktās studijas kopā ar tikko uzņemto jauno Valmieras teātra aktieru kursu. Daudz avansu un cerību – pārējais paša ziņā," tā par Kārli saka LKA pedagoģe, as.prof. Indra Roga.     

 

Skats no izrādes "Mārtins Īdens", 2019 Skats no izrādes "Hamlets", 2019 Skats no izrādes "Dievs. Daba. Darbs", 2018 Skats no izrādes "Vidzemnieki", 2018 Skats no izrādes "Mazās traģēdijas", 2017

Lomas Valmieras teātrī:

Mārtins (pēc Dž. Londona romāna motīviem "Mārtins Īdens", 2019) / nominācija 2018./ 2019. gada sezonas Latvijas Teātra gada balvai kategorijā "Gada debija vai jaunie skatuves mākslinieki".

Laerts (V.Šekspīrs "Hamlets", 2019

Balss (A.Brigadere "Dievs. Daba. Darbs", 2018)

Ļaudis krogā, kalpone-suns, Bērtulis (Blaumanis/Kļava "Vidzemnieki", 2018)

Albērs (A.Puškins "Mazās traģēdijas", 2017)

 

Lomas citos teātros:

Loma izrādē (M.Kuzmins “Peldošie-ceļojošie. II daļa”, Dailes teātris, 2016)

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.