Valmieras vasaras teātra festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos

Valmieras vasaras teātra festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos

Valmieras vasaras teātra festivāls, kas šogad notiks no 7. līdz 9.augustam, aicina pieteikties brīvprātīgos palīgus pasākuma nodrošināšanā. Šogad festivāls būs īpašs – gan programmas satura, gan Covid radīto izaicinājumu dēļ. Darbs iecerēts īsi pirms pasākuma un tā laikā visās vietās, kur notiks festivāla izrādes un aktivitātes.

Brīvprātīgie būs nepieciešami dažādos darbos – tehniskā palīdzība skatuves un sēdvietu ierīkošanā, skatītāju informēšanā, pie biļešu kontroles un drošības pasākumu nodrošināšanas saistībā ar Covid ierobežojumiem, sēdvietu ierādīšanas u.c.

Pieteikumus gan no kungiem, gan dāmām (vismaz 18 gadus veciem) gaidīsim līdz 15.jūlijam. Pieteikšanās caur tiešsaistes veidlapu https://forms.gle/N2UEEeoCDxFFPDVC9. Ar katru no pieteikuma iesniedzējiem sazināsimies personīgi.  

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad notiks piekto reizi, un runās par eksistenciālām tēmām un saskarsmi. Tas turpinās iesākto ceļu vasaras teātra oriģināldarbu iestudēšanā, pieaicinot spēcīgus profesionāļus, pētot ārtelpas teātra iespējas un provocējot uz māksliniecisku jaunradi. Festivāla programma tiks izsludināta 6.jūlijā.

Festivālu rīko Valmieras teātris sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. 

Foto Matīss Markovskis

Atsauksmes

Kase

KASES SLĒGTA

Informācija par biļešu atgriešanu un naudas atmaksu, zvanot vai rakstot

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.