Valmieras teātris iekļauj savā repertuārā Valmieras vasaras teātra festivāla izrādi “Cilts”

Valmieras teātris iekļauj savā repertuārā Valmieras vasaras teātra festivāla izrādi “Cilts”

Valmieras teātris izsludina papildizrādes iestudējumam “Cilts”, kas pirmizrādi piedzīvos Valmieras vasaras teātra festivālā, pēc tam nonākot Valmieras teātra repertuārā. Leģendu par laimes ēdējiem kopā ar Valmieras teātra jaunajiem aktieriem iestudē režisors Toms Treinis. Papildizrādes gaidāmas 22. un 29. augustā.

Izrādes centrā ir kāds it kā nelaimīgs puisis, kurš jau kopš agras bērnības meklē noslēpumainu cilti. Viņš tic, ka šī cilts pat visnelaimīgāko spēj padarīt laimīgu. Neviens cits netic, ka šāda cilts eksistē. Pierādījumu puisim nav. Bet nu viņš ir pārliecināts, ka atradis metodi, kā cilti pievilināt. Lai pēc tam neviens nevar apgalvot, ka viņš ir jucis, cilts meklētājs visus aicina kļūt par lieciniekiem neticamam notikumam, kā viņš atklās šo cilti un lūgs padarīt sevi laimīgu. Ieteicamais vecums 6+.

Izrādes radošajā komandā arī dramaturgs Artūrs Dīcis, scenogrāfs Kristaps Kramiņš, kostīmu māksliniece Marta Mielava un komponists Jūlijs Melngailis.

Lomās Aksels Aizkalns, Ieva Estere Barkāne, Rūdis Bīviņš, Artis Jančevskis, Agnese Laicāne, Meinards Liepiņš, Sandis Runge, Krišjānis Strods, Kārlis Dzintars Zahovskis

Biļetes pieejamas tikai internetā Valmieras teātra mājas lapas www.vdt.lv sadaļā Repertuārs vai www.mobilly.lv un MOBILLY mobilajā lietotnē.

VECUMĀ LĪDZ 12 GADIEM – ja nav elpceļu infekcijas slimību simptomi un nav noteikta pašizolācija vai karantīna; būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, ID, dzimšanas apliecība).

VECUMĀ NO 12 – 18 GADIEM – jāuzrāda derīgs vakcinācijas, pārlsimošanas vai *testēšanas sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv),  kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID, dzimšanas apliecība).

VECUMĀ NO 18 GADIEM – jāuzrāda derīgs vakcinācijas, pārlsimošanas vai *testēšanas sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv), kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID).

*Testēšanas sertifikātam jāatbilst vismaz vienai no šādām prasībām:
- pēdējo 48 stundu laikā ir veikts Covid-19 tests, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs;
- pēdējo 6 stundu laikā pirms pasākuma norises veikts SARS-CoV-2 antigēna tests un tas ir negatīvs.

Atsauksmes

Kase

Teātra rekosntrukcijas periodā KASE uz nenoteitku laiku SLĒGTA

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.