Valmieras teātris ar komēdiju “Venēra kažokādā” dodas viesizrādes

Valmieras teātris ar komēdiju “Venēra kažokādā” dodas viesizrādes

No 11. līdz 19. martam Valmieras teātris ar režisores Ineses Mičules iestudēto komēdiju “Venēra kažokādā” viesosies sešās Latvijas pilsētās. Viesizrādes gaidāmas Aizkrauklē, Krustpilī, Daugavpilī, Ogrē, Gulbenē un Mālpilī.

“Venēra kažokādā” ir izcilā, tumšā humora meistara, amerikāņu dramaturga Deivida Aivsa komēdija, kas vēsta par režisoru, kas jau zaudējis cerību atrast aktrisi galvenajai lomai savā topošajā izrādē. Savukārt viņa ir pārliecināta, ka šī loma atbilst tieši viņai. Ar mistiski vilinošās Vandas Žurdēnas lomu Valmieras teātrī atgriežas Inga Alsiņa-Lasmane, kura virtuozā saspēlē ar Imantu Stradu ievelk skatītājus elpu aizraujošā lugas lasījumā.

Šo vairākkārt apbalvoto viencēliena lugu-lugā Deivids Aivss sarakstījis pēc austriešu rakstnieka Leopolda fon Zahera-Mazoha (Leopold von Sacher-Masoch) noveles "Venēra kažokādā" ("Venus in Fur") motīviem ar tādu pašu nosaukumu. 2012. gadā šis darbs ir piedzīvojis arī kino versiju Romāna Poļanska režijā un piedzīvojis neskaitāmus iestudējumus uz daudzām pasaules teātru skatuvēm.

Izrādes radošajām komandā ir scenogrāfs Gints Sippo, kostīmu māksliniece Agnese Kaupere un gaismu mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis.

Izrādes gaidāmas:
11. martā plkst. 19.00 Aizkraukles kultūras namā;
12. martā plkst. 19.00 Krustpils kultūras namā;
13. martā plkst. 19.00 Daugavpils teātrī;
14. martā Ogres novada kultūras centrā;
15. martā Gulbenes kultūras centrā;
19. martā Mālpils kultūras centrā.

Biļetes visās “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Atsauksmes

Kase

KASES DARBA LAIKS

Līdz ārkārtējā stāvokļa beigām kase apmeklētājiem ir SLĒGTA.

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.