Valmieras teātris ar izrādi “Nākošpavasar” oktobrī dodas viesizrādēs uz Kurzemi

Valmieras teātris ar izrādi “Nākošpavasar” oktobrī dodas viesizrādēs uz Kurzemi

Valmieras teātris turpina viesoties dažādās Latvijas pilsētās un no oktobra vidus ar izrādi “Nākošpavasar” Toma Treiņa režijā dosies uz Kurzemi. 14. oktobrī Kurzemes tūre tiks uzsākta Bauskas kultūras centrā, kam sekos izrādes Dobelē, Brocēnos, Kuldīgā, Talsos un Slampē.

14. oktobrī plkst. 19.00 Bauskas kultūras centrā
15. oktobrī plkst. 19.00 Dobeles pilsētas kultūras namā
16. oktobrī plkst. 17.00 Brocēnu kultūras un izglītības centrā
17. oktobrī plkst. 17.00 Kuldīgas kultūras centrā
18. oktobrī plkst. 19.00 Talsu Tautas namā
19. oktobrī plkst. 19.00 Slampes kultūras pilī

 

Stāsta centrā ir divi jauni, tikko augstskolu beiguši rīdzinieki – filologs Nils un mākslas zinātniece Krista, kuri savas īstās vietas meklējumos pārceļas no Rīgas uz dzīvi laukos ar apņēmību dzīvot saskaņā ar dabu, kas vietējos iedzīvotājos uzreiz izraisa interesi, jo parasti kāds brauc prom no laukiem, nevis pārceļas tur uz dzīvi. Tomēr drīz vien Nila un Kristas realitāte laukos neatbilst tam, kā viņi to bija iztēlojušies, un notikumi, kas seko viens pēc otra, kļūst par pārbaudījumu abu attiecībām un aicinājumam sekot dzīves sapnim.

Režisors Toms Treinis: “Dzīvot laukos šķiet vilinoši. Ir daudzi ieguvumi, bet no daudz kā ir arī jāatsakās. Tas, kas mani fascinē, ir jaunu pilsētnieku mēģinājumi tuvoties dabai, bet, jo vairāk viņi mēģina, jo vairāk saprot, ka ir ļoti tālu no tās.  Ka dzīve laukos ir darbs un rūpes, ne tikai romantika ar putnu dziesmām. Mūsdienās dabai draudzīgs un veselīgs dzīvesveids ir kļuvis par ekskluzīvu, jo dārgu parādību. Ar šo iestudējumu vēlos diskutēt par to, cik lielā mērā mēs katrs dzīvojam saskaņā ar sevi un apkārtējo vidi.”

Izrādes radošajā komandā arī scenogrāfs Kristaps Kramiņš, kostīmu māksliniece Marta Mielava, gaismu mākslinieks Niks Cipruss, komponists Jūlijs Melngailis, lugas redakcija Madara Rutkēviča.

Lomās Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Ingus Kniploks, Klinta Reinholde, Mārtiņš Meiers, Ilze Pukinska, Inese Ramute.

Izrāde tapusi ar VKKF finansiālo atbalstu.

Biļetes var iegādāties izrāžu norises vietās un visās “Biļešu Paradīze” kasēs. Skolēniem, studentiem un pensionāriem 15% atlaide, pērkot biļetes gan klātienē, gan internetā. Nākot uz izrādi, būs jāuzrāda attiecīgā apliecība.

SVARĪGI! Izrādes var apmeklēt skatītāji, kuri ir pilnībā vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19.

Atsauksmes

Kase

TEĀTRA KASE šobrīd atrodas Krišjāņa Valdemāra 1 (ūdenstornī aiz Svētā Sīmaņa baznīcas)

DARBA LAIKS:

Pirmdien, Trešdien, Piektdien: 12:00 - 18:00,

stundu pirms izrādes

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.