Valmieras teātris aicina uz svētku noskaņu koncertu “Uzdāvini man…”

Valmieras teātris aicina uz svētku noskaņu koncertu “Uzdāvini man…”

No 20. decembra Valmieras teātris aicina uz svētku koncertu “Uzdāvini man..”, ko iestudē režisore Inese Mičule. Modinot svētku sajūtas, koncertā skanēs gan klasiskās un visu iemīļotās Ziemassvētku dziesmas, gan latviešu komponistu ziemas un svētku noskaņu kompozīcijas.

“No senseniem laikiem ir zināma Ziemassvētku patiesā būtība – uzgavilēt labajam, atvērt savu sirdi labestībai un sakārtot sevi un savu iekšējo pasauli. Tieši svētku gaidīšanas laiks ir pilns ar mirkļiem, kuros mazliet vairāk uzmanības varam veltīt tuvāk un tālāk esošajiem, uzdāvinot kādu īpašu un ļoti nepieciešamu dāvanu - kopā būšanu. Arī mūzika un dziesmas ļauj klusi pārdomāt aizvadīto laiku, sasildīt sirdi patīkamās noskaņās un dalīties priekā,” stāsta režisore Inese Mičule.

Koncertā piedalās aktieri Elīna Hanzena, Uldis Sniķers, Inese Ramute, Tālivaldis Lasmanis, Ģirts Rāviņš, Zane Leimane un citi. Par muzikālo pavadījumu gādās mūziķi Emīls Zilberts - sitaminstrumenti, klavieres, Oskars Siliņš - vijole, Jānis Rolmanis - ģitāra, Mārtiņš Roziņš – klavieres, akordeons, saksofons, Raivo Ozols - bass.

Izrādes radošajā ansamblī arī Emīls Zilberts – muzikālais noformējums, scenogrāfe Ieva Kauliņa, kostīmu māksliniece Ieva Veita, horeogrāfe Liene Stepena un Gatis Priednieks-Melnacis – video projekcijas.

28. decembrī, pēc noslēdzošā svētku koncerta, gaidāma ikgadējā Valmieras teātra balvu pasniegšanas ceremonija, kad tiek sumināti aizvadītās sezonas labākie aktieri un iestudējumi kā skatītāju, tā arī kolēģu vērtējumā.

Biļetes pieejamas Valmieras teātra un Biļešu paradīzes kasēs, kā arī www.vdt.lv.

Atsauksmes

Kase

 

Darba dienās 10.00 - 18.30

Sestdienās 10.00 - 13.00 un stundu pirms izrādes

Svētdienās stundu pirms izrādes

Biļetes, biļešu rezervācija un informācija:

 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.