Valmieras teātris aicina darbā gaismotāju un skatuves montētāju

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā:

GAISMOTĀJU

Galvenie pienākumi:

  •  veikt izrāžu un mēģinājumu apgaismošanu gan stacionārā, gan izbraukumos
  • uzstādīt un noņemt izrāžu apgaismošanas aparatūru
  • veikt apgaismošanas aparatūras profilaktisko apskati un sīko remontu

Prasības:

  • vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība
  • vēlama pieredze darbā ar apgaismošanas iekārtām
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • spēja strādāt komandā
  • prasme plānot
  • spēja pielāgoties elastīgam darba laikam

Mēs piedāvājam:

  •  pilnas slodzes darbu
  • sociālās garantijas
  • apmācību darba vietā
  • dinamisku, interesantu darbu radošā vidē
  • draudzīgu kolektīvu
  • atalgojums no 850.- līdz 1000.- eiro mēnesī (bruto)

Pieteikumu un CV sūtīt līdz 17.novembrim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Gaismotāja
vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases
kārtai (darba intervijai).

SKATUVES MONTĒTĀJU

  • izrāžu scenogrāfijas montāža, demontāža, pārbūve teātrī un izbraukumos

Prasības:

  • spēja veikt fizisku darbu
  • vēlama vidējā izglītība

  • pilnas slodzes darbu
  • atalgojums no 850.- līdz 950.- eiro mēnesī (bruto)

Pieteikumu un CV sūtīt līdz 17.novembrim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Skatuves
montētāja vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti
otrajai atlases kārtai (darba intervijai).

Atsauksmes

Kase

TEĀTRA KASE šobrīd atrodas Krišjāņa Valdemāra 1 (ūdenstornī aiz Svētā Sīmaņa baznīcas)

DARBA LAIKS:

Pirmdien, Trešdien, Piektdien: 12:00 - 18:00,

stundu pirms izrādes

6 4207335

kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.