Valmieras teātrim  jauna izrāde sākumskolēniem “Kā sagaidīt citplanētieti”

Valmieras teātrim jauna izrāde sākumskolēniem “Kā sagaidīt citplanētieti”

No 4. decembra Valmieras teātris mazākajiem skatītājiem piedāvā izrādi “Kā sagaidīt citplanētieti”. Humorpilns stāstam bērniem no 1. – 4. klasei, kas iedrošina un māca, kā pārvarēt bailes no neērtām situācijām, nepatīkamām sajūtām un nepazīstamiem cilvēkiem. Pirmās izrādes tiks aizvadītas Dailes teātrī, pēc tam atgriežoties Valmierā.

Vai arī tev reiz uzmākušās bailes no citplanētiešiem? Vai varbūt pats kādreiz esi juties kā viens no tiem? Ja tā labi padomā, varbūt nevienam nemaz nav jābaidās, bet gan vienkārši jāiepazīstas. Caur kustību prieku un dauzīšanos tiks meklēti veidi, kā sagatavoties randiņam ar citplanētieti, ja nu tāds tomēr notiek, un izlūkots, vai tāds nemājo arī kaut kur dziļi katrā pašā, kad nebaidoties, ko kāds padomās, ļaujamies trakulīgām dejām.

Petri Tamminens, šīs grāmatas autors, vaļsirdīgi atzīstas: „Ja manā pagalmā nolaistos citplanētietis, es ātri bēgtu prom. Vai arī paslēptos drēbju skapī. Es baidos no citplanētiešiem. Godīgi sakot, es baidos pat no cilvēkiem. Es nekad neesmu skaitījis, taču domāju, ka dzīves laikā esmu baidījies no vismaz desmit tūkstošiem cilvēku.”

Izrādes radošajā komandā Ilze Bloka, Linda Rudene, Katrīna Ieva, Niks Cipruss, Arvis Kantiševs, Linda Mīļā.

Lomās: Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Kārlis Dzintars Zahovskis.

Atsauksmes

Kase

TEĀTRA KASE šobrīd atrodas Krišjāņa Valdemāra 1 (ūdenstornī aiz Svētā Sīmaņa baznīcas)

DARBA LAIKS:

Pirmdien, Trešdien, Piektdien: 12:00 - 18:00,

stundu pirms izrādes

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.