Valmieras teātrī pirmizrāde komēdijai “Paliec sveiks, draugs…”

Valmieras teātrī pirmizrāde komēdijai “Paliec sveiks, draugs…”

31. jūlijā gaidāms Valmieras teātra jaunās sezonas pirmais jauniestudējums -  LMT Mansarda zālē pirmizrādi piedzīvos vīrišķīga komēdija “Paliec sveiks, draugs…” Krišjāņa Salmiņa režijā.

Aktieris Krišjānis Salmiņš kopā ar scenogrāfu Vari Siliņu un aktieru ansambli – Rihardu Jakovelu, Annu Neli Āboliņu, Ingu Kniploku un Juri Laviņu, radījis savu otro izrādi. Stāsts ir par diviem nešķiramiem draugiem – Viesturu un Oskaru, kuru harmoniski vīrišķīgo draudzību ar lielo “D” piesārņo kādas ēteriski sievišķīgas būtnes ierašanās. Atrisinājums ir neparedzams, jo neviens nezina, kas mums uzglūn no stūra.

Krišjānis Salmiņš izrādi veido, iedvesmojoties no Bertrāna Blijē franču komēdijas “La Femme de mon pote”, kur spēlēja leģendārā franču aktrise Izabella Ipēra, turpinot jau savā pirmajā izrādē iesākto izziņas procesu par to, kā ir uzbūvēta cilvēku jūtu daba.

Izrādes radošajā ansamblī arī gaismu un video mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis, kustību konsultante  Linda Mīļā, muzikālais noformējums Emīla Zilberta pārziņā.

 Biļetes pieejamas Valmieras teātra un Biļešu paradīzes kasēs, kā arī www.vdt.lv.

Atsauksmes

Kase

KASES DARBA LAIKS

darba dienās 10:00 - 18:30

sestdienās 10:00 - 13:00, svētdienās stundu pirms izrādes

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.