Pēc gada pārtraukuma Valmieras teātris kopā ar “Food Union” aicina skatītājus atkal noteikt Gada labākos māksliniekus un izrādi

Pēc gada pārtraukuma Valmieras teātris kopā ar “Food Union” aicina skatītājus atkal noteikt Gada labākos māksliniekus un izrādi

Pēc pauzes vienas sezonas garumā, kad skatītājiem bija liegts pilnvērtīgi apmeklēt kultūras pasākumus, atgriežas “Skatītāju balss’. Šis ir balsojums, kurā Valmieras teātris sadarbībā ar Latvijā vadošo piena pārstrādes uzņēmumu “Food Union” jau desmito reizi aicina skatītājus balsot par aizvadītās sezonas labākajiem māksliniekiem un izrādi Valmieras teātrī.

Valmieras teātra direktore Evita Sniedze: “Teātrim aizvadītā sezona bijusi sarežģīta, jo brīdī, kad varējām atgriezties pie skatītāju pilnām zālēm, teātra ēkas rekonstrukcijas darbu aizkavēšanās uzlika jaunus ierobežojumus un mums atkal nācās pielāgoties. Bet, neskatoties uz to, sezona bijusi ražīga un mākslinieciski ļoti augstvērtīga, ar fantastiskiem aktierdarbiem, ko apliecina arī lielais “Spēlmaņu nakts“ nomināciju skaits un saņemtās balvas. To apliecina arī skatītāju mīlestība un pilnās zāles gan mājās, kur rekonstrukcijas dēļ ir zināmas neērtības, gan neskaitāmajos izbraukumos. Un par to no sirds esam pateicīgi un laimīgi. Tāpēc priecājamies kopā ar mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem “Food Union” atkal atsākt šo tradīciju un uzzināt skatītāju favorītus.”

Šogad, līdzīgi kā aizvadītajos gados, nenodalot 1. un 2. plāna lomas, tiks noteikti skatītājuprāt divi labākie aktieri un aktrises, kā arī “Gada izrāde”.

Skatītāji savu balsi var atdot elektroniski, balsojot teātra mājas lapā www.vdt.lv  vai ŠEIT līdz 18. decembrim. Laureāti tiks sumināti 27. decembrī Valmieras teātra iekšējā gada noslēguma pasākumā, saņemot skatītāju atzinību un balvas no teātra draugiem, piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union” un tā piena produktu zīmola “Valmiera”. Savukārt 3 balsotāji iegūs savā īpašumā ielūgumus uz kādu no Valmieras teātra izrādēm. Uzvarētāji tiks izziņoti 20. decembrī.

Atsauksmes

Kase

TEĀTRA KASE šobrīd atrodas Krišjāņa Valdemāra 1 (ūdenstornī aiz Svētā Sīmaņa baznīcas)

DARBA LAIKS:

Pirmdien, Trešdien, Piektdien: 12:00 - 18:00,

stundu pirms izrādes

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.