LKA Valmieras teātra aktieru kursa viesizrāde Rīgā, Zirgu pastā

LKA Valmieras teātra aktieru kursa viesizrāde Rīgā, Zirgu pastā

1. decembrī plkst. 18.00 Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā “Zirgu pasts”, Dzirnavu ielā 46, gaidāma LKA Valmieras teātra aktieru kursa viesizrāde “731. solis” kursa vadītājas Indras Rogas un Mihaila Gruzdova režijā.

Vai ar simts labiem darbiem var izdzēst vienu slikto? Vai ir pieļaujams kompromiss ar dvēseli komforta vārdā? Valmieras teātra  aktieru kurss, par pamatu ņemot krievu rakstnieka Fjodora Dostojevska romānu “Noziegums un sods”, sākot jau ar pirmo studiju gadu, pēta cilvēka dabu, iedziļinoties katra romānā esošā tēla sirdsapziņā. No Raskoļņikova mājas līdz nozieguma vietai ir 730. soļi. 731. solis ir pats izšķirošākais.

No Raskoļņikova mājas līdz nozieguma vietai ir 730. soļi. 731. solis ir pats izšķirošākais un šāds solis ir jāsper ikvienam izrādes varonim.

Valmieras teātris šo sezonu uzsāka ar diviem jauno aktieru iestudējumiem, kas iekļauti arī teātra repertuārā. Izrāde “731. solis” pirmizrādi piedzīvoja 20. septembrī.

Izrādes radošajā komandā arī scenogrāfs Gints Sippo, kostīmu konsultante Anna Heinrihsone un gaismu mākslinieks Mareks Lužinskis.

Biļetes iespējams iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs un www.bildesuparadize.lv.

Atsauksmes

Kase

 

Darba dienās 10.00 - 18.30

Sestdienās 10.00 - 13.00 un stundu pirms izrādes

Svētdienās stundu pirms izrādes

Biļetes, biļešu rezervācija un informācija:

 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.