Liepājas un Daugavpils teātra paziņojums

Liepājas un Daugavpils teātra paziņojums

Liepājas teātris

Liepājas teātra 113.sezonas repertuārā paredzētās izrādes, kuras saistībā ar ārkārtas situāciju valstī un arī pēc tās noteikto ierobežojumu dēļ netika izrādītas, iespēju robežās tiks pārceltas uz teātra 2020./2021.sezonu. 

Par pārceltajām izrādēm Liepājas teātris sniegs informāciju iespējami drīz, bet ne vēlāk kā 6 mēnešu laikā no attiecīgo ierobežojumu atcelšanas brīža, paziņojot par jaunu izrāžu norises laiku.

Uz izrādēm iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas. Aicinām saglabāt iegādātās biļetes.

Papildu informācijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājas lapā: http://www.ptac.gov.lv/lv/news/parcelto-pasakumu-norise-pec-arkartejas-situacijas-beigam

Paldies par Jūsu pacietību un sapratni. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai!.

Daugavpils teātris

Dārgie Valmieras drāmas teātra skatītāji! 

Daugavpils teātrim tikšanās ar Valmieras skatītājiem vienmēr ir svarīgs un ilgi gaidīts notikums, un, ņemot vērā vienmēr izpārdotās biļetes un silto uzņemšanu, tas ir nozīmīgs notikums arī jums. Tāpēc Daugavpils teātris negribētu atteikties no paredzētās tikšanās un cer uz to, ka nākamajā sezonā ierobežojumu mīkstinājumi ļaus mums atbraukt uz Valmieru un pilnvērtīgi nospēlēt ilgi gaidīto viesizrādi ”Kliedzēji”. 

Mēs ceram, ka 1. aprīlī plkst.17.00 un plkst. 19.30 nenotikušās ”Kliedzēji” izrādes mēs varēsim nospēlēt jau 2020. gada rudens mēnešos. Atgādinām, ka iepriekš iegādātās biļetes uz viesizrādi „Kliedzēji” būs derīgas pārceltajā datumā, tāpēc aicinām tās saglabāt!

Ja tomēr pulcēšanās un distancēšanās ierobežojumi rudenī vēl aizvien liegs mums satikšanās iespēju, Daugavpils teātris paziņos par viesizrāžu atcelšanu un naudas atgriešanu ne vēlāk par 2020. novembri.

Pateicamies mūsu skatītājiem Valmierā par pacietību un sapratni un ļoti ceram uz drīzu tikšanos!

Jūsu Daugavpils teātris

Atsauksmes

Kase

KASES SLĒGTA

Informācija par biļešu atgriešanu un naudas atmaksu, zvanot vai rakstot

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.