Valmieras teātra jūnija un jūlija izrādes varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai pārslimojušas personas

Valmieras teātra jūnija un jūlija izrādes varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai pārslimojušas personas

Neskatoties uz pagājušajā nedēļā izsludinātajām izmaiņām publisko pasākumu apmeklēšanas noteikumos, Valmieras teātra jūnija un jūlija izrādes varēs apmeklēt tikai tie skatītāji, kuri ir pilnībā vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19, kā ziņots iepriekš.

Ņemot verā, ka biļešu tirdzniecība tika uzsākta vadoties pēc noteikumiem, ka izrādes apmeklē tikai vakcinētie un pārslimojušie cilvēki, neievērojot distanci un nelietojot sejas maskas, šobrīd vairs nav iespējas nodrošināt jauno noteikumu prasību izpildi, kas paredz, ka pasākumos var piedalīties arī ar negatīvu Covid-19 testu, taču tad ir jāievēro 2m distance un jālieto mutes un deguna aizsegs.

!! Atceries, ka teātra apmeklējumam der TIKAI Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts !! 

Vakcinācijas sertifikāts ir derīgs 15. dienā pēc otrās potes saņemšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja AstraZeneca vakcīnas, kā arī tiem skatītājiem, kuri Covid-19 pārslimojuši pēdējo 6 mēnešu laikā.

No 1. jūnija ikvienam ir iespēja elektroniski vietnē www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu.

Atsauksmes

Kase

Teātra rekosntrukcijas periodā KASE uz nenoteitku laiku SLĒGTA

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.