Izsludināts Valmieras teātra decembra repertuārs, no mēneša vidus teātris mitināsies jaunās telpās – topošajā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve”

Izsludināts Valmieras teātra decembra repertuārs, no mēneša vidus teātris mitināsies jaunās telpās – topošajā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve”

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra decembra repertuāra izrādēm. Izrādes turpinās notikt teātra Apaļajā zālē, bet jau no 14. decembra teātris uzņems skatītājus savā pagaidu mājvietā – topošajā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve”, kur mitināsies līdz pat teātra ēkas rekonstrukcijas beigām. Tāpat turpināsies regulārās viesizrādes Dailes teātrī un citviet.

Mēneša sākumā, 4. decembrī, pirmizrāde gaidāma humorpilnajam stāstam bērniem “Kā sagaidīt citplanētieti” Ilzes Blokas režijā. Pirmizrāde notiks Dailes teātra Mazajā zālē, pēc tam atgriežoties Valmierā, “Kurtuvē”.

Somu rakstnieka Petri Tamminena stāsts iedrošina un māca, kā pārvarēt bailes no neērtām situācijām, nepatīkamām sajūtām un nepazīstamiem cilvēkiem. Caur kustību prieku un dauzīšanos tiks meklēti veidi, kā sagatavoties randiņam ar citplanētieti, ja nu tāds tomēr notiek, un uzzināsim, vai tāds nemājo arī kaut kur dziļi mūsos pašos, kad nebaidoties, ko kāds padomās, ļaujamies trakulīgām dejām.

Izrādes radošajā komandā dramaturģe Linda Rudene, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Katrīna Ieva, komponists Arvis Kantiševs, kustību konsultante Linda Mīļā.

Lomās Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Kārlis Dzintars Zahovskis.

No 21. decembra Valmieras teātris aicina uz svētku koncertu “Koens.Atāls.Kurtuve”. Koncerta programmu veido divu dzejnieku un dziesminieku – kanādieša Leonarda Koena un latvieša Valda Atāla – muzikālā daiļrade. Abu mākslinieku līdzīgā pasaules izjūta un darbos skatītā tematika rosina abus nevis pretstatīt, bet likt blakus kā līdzīgus. Lai arī Leonarda Koena dziesmās vairāk dominē pesimistiskas, par vientulību un atsvešināšanos liecinošas noskaņas, Valda Atāla reizēm skumjās, bet mīlestību apliecinošās balādes līdzsvaro kopējo koncerta noskaņu, padarot to gaišu un pozitīvi lādētu, pieklusinātu un mierīgu – atbilstošu un ļoti trāpīgu Ziemassvētku laikam.

Koncertu veido un piedalās Valmieras teātra aktieri Aksels Aizkalns, Ieva Estere Barkāne, Diāna Krista Stafecka, Ieva Puķe, Ģirts Rāviņš, Kārlis Dzintars Zahovskis un mūziķi Emīls Zilberts (klavieres), Oskars Siliņš (vijole), Raivo Ozols (kontrabass).

Decembra repertuārā arī izrādes “SIA Ģimenes romāns”, “Nelabie. Pēc Dostojevska” un “Es neesmu klaviernieks”

Ar pilnu decembra repertuāru var iepazīties un biļetes iegādāties www.vdt.lv un visās “Biļešu paradīze” kasēs.

Atsauksmes

Šodien dzimšanas dienu svin aktrise

DIĀNA KRISTA STAFECKA

Sirsnīgi sveicam!

Kase

TEĀTRA KASE šobrīd atrodas Krišjāņa Valdemāra 1 (ūdenstornī aiz Svētā Sīmaņa baznīcas)

Valmieras teātra KASES darba laiks:

Pirmdien, Trešdien, Piektdien 
12:00 - 18:00

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.