Izsludina jauno mākslinieku pieteikšanos dalībai Bērnu un jauniešu teātra institūtā

Izsludina jauno mākslinieku pieteikšanos dalībai Bērnu un jauniešu teātra institūtā

Valmieras vasaras teātra festivāls no 1. jūnija izziņo pieteikšanos dalībai Bērnu un jauniešu teātra institūtā, kura ietvaros festivāla laikā notiks nedēļu ilga, intensīva apmācību programma bērnu un jauniešu skatuves mākslas žanrā. Pieteikties aicināti jaunie profesionāļi vai studējošie dažādās teātra nozarēs, bet īpaši – horeogrāfijā. Pieteikšanās forma https://ej.uz/BUJTI_2022  būs pieejama līdz 1. jūlijam.

Festivāla nedēļā no 1. līdz 7. augustam jaunajiem māksliniekiem notiks teorētiskas un praktiskas apmācības par bērnu un jauniešu skatuves mākslas specifiku, būs iespēja dalīties pieredzē un noskatīties institūta absolventes izrādi, kā arī dalībnieki strādās pie savas izrādes idejas. Institūta programma tiek veidota, balsoties uz profesionāļu, kas ikdienā strādā ar bērnu un jauniešu auditoriju, ieteikumiem,  praktisko pieredzi un metodes pielietojumu dzīvē. Vienam no  jaunajiem māksliniekiem pēc apmācību beigām tiks dota iespēja strādāt un realizēt savu izrādes ieceri nākamā gada festivālā. Dalības maksa institūta programmā ir 100 EUR. Festivāla ietvaros Bērnu un jauniešu teātra institūta programma darbojas jau trešo gadu.

Šogad Valmieras vasaras teātra festivāls notiks no 4. līdz 7. augustam un būs veltīts brīvdomības tematikai, tajā pirmizrādes piedzīvos 6 jaundarbi – lielformāta koncerts, opera, 21. gadsimta absurds, dejas iestudējums, veltījums mājām un mītnēm, kā arī izrāde bērniem. Savukārt, programmu papildinās 3 darbi no festivāla iepriekšējiem gadiem, kas ieguvuši skatītāju un profesionāļu atzinību. Informācija un biļetes pieejamas valmierasfestivals.lv

Atsauksmes

Kase

TEĀTRA KASE šobrīd atrodas Krišjāņa Valdemāra 1 (ūdenstornī aiz Svētā Sīmaņa baznīcas)

DARBA LAIKS:

Pirmdien, Trešdien, Piektdien: 12:00 - 18:00,

stundu pirms izrādes

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.