Iekšējo pirmizrādi piedzīvo LKA Valmieras teātra aktieru kursa diplomdarba izrāde "Meklētāji"

Iekšējo pirmizrādi piedzīvo LKA Valmieras teātra aktieru kursa diplomdarba izrāde "Meklētāji"

13. martā iekšējo pirmizrādi piedzīvoja LKA Valmieras teātra aktieru kursa diplomdarba izrāde “Meklētāji”. Dramaturgs Artūrs Dīcis, īpaši jaunajiem Valmieras kursa aktieriem, radījis lugu, ko iestudējusi kursa vadītāja, režisore Indra Roga. Šis ir jau piektais iestudējums, kas sagatavots ārkārtējā stāvokļa laikā un pacietīgi gaida, kad tiks atkal vērtas Valmieras teātra durvis, lai satiktos ar skatītājiem.

Ja mans tēvs, šāds vai tāds, bet turīgs, dod man naudu un brīvību, tas tomēr neatrisina problēmu – ko man darīt ar savu dzīvi? Kas es esmu? Tāpēc pieci jaunieši Rīgas dzīvoklī meklē sevi – eksperimentējot, izaicinot sevi, izzinot savu seksualitāti un liberālās pasaules vērtību jūklī meklējot savējo – to īsto un vienīgo. Bet viņi nav vienīgie meklētāji – tādi ir arī citās tēvzemēs. Un tik atšķirīgo meklētāju sadursme rada katastrofu.

Radošajā komandā arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone, horeogrāfe Inga Raudinga, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, muzikālo noformējumu veidojis Emīls Zilberts.

Lomās: Aksels Aizkalns, Anna Nele Āboliņa, Ieva Estere Barkāne, Rūdis Bīviņš, Katrīna Griga vai Milena Miškeviča, Artis Jančevskis, Agnese Laicāne, Meinards Liepiņš, Sandis Runge, Diāna Krista Stafecka, Krišjānis Strods, Kārlis Dzintars Zahovskis.

Atsauksmes

Kase

Darba laiks  no 27. JŪLIJA līdz 4. AUGUSTAM

darba dienās 10.00 – 17.00,

sestdienās 10.00 – 13.00

svētdienās SLĒGTS

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.