Februārī Valmieras teātrī pirmizrāde iestudējumam “Sēras piestāv Elektrai” Ineses Mičules režijā

Februārī Valmieras teātrī pirmizrāde iestudējumam “Sēras piestāv Elektrai” Ineses Mičules režijā

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra februāra repertuāra izrādēm. 25. februārī mākslas telpā “Kurtuve” pirmizrāde amerikāņu dramaturga Jūdžina O’Nīla lugai “Sēras piestāv Elektrai” Ineses Mičules režijā. Arī februārī turpināsies aktīva došanās viesizrādēs un bez “Kurtuves” izrādes joprojām notiek arī teātra Apaļajā zālē.

Izrāde “Sēras piestāv Elektrai” stāsta par Menonu ģimeni. Tāpat, kā visiem citiem, arī Menoniem ir skeleti skapjos – tikai daudz ļaunāki. Menonu dzimtas stāsts risinās 19. gadsimta 60. gados Jaunanglijas pilsētiņas nomalē pēc Amerikas Pilsoņu kara beigām.

Izrādes pamattēma ir nevis cilvēka sadursme ar nepielūdzamo likteni, bet gan personības sadursme ar dziļi cilvēka iekšienē noglabātajiem noslēpumiem, kaislībām un vēlmēm. Savdabīgas pārdomas par tām mācībām, ko cilvēcei snieguši šausminošie un bezjēdzīgie kari, iekšējā refleksija un sirdsapziņas parādīšanās cilvēka dvēselē – tas ir mūsu laikmets, kas turpina mīta likteni un “pārraksta” tā nobeigumu.

Izrādes radošajā ansamblī arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un komponists Emīls Zilberts.
Lomās Aksels Aizkalns, Rūdis Bīviņš, Kārlis Freimanis, Ingus Kniploks, Mārtiņš Meiers, Inese Pudža, Ieva Puķe, Diāna Krista Stafecka.

Februāra repertuārā arī izrādes “SIA Ģimenes romāns”, “Labie cilvēki”, “Vārds”, “Kam bail no Virdžīnijas Vulfas?”, “Mēs, roks, sekss un PSRS”, “Nelabie. Pēc Dostojevska” un “Kā sagaidīt citplanētieti”.

Ar pilnu februāra repertuāru var iepazīties ŠEIT.

Atsauksmes

Kase

TEĀTRA KASE šobrīd atrodas Krišjāņa Valdemāra 1 (ūdenstornī aiz Svētā Sīmaņa baznīcas)

DARBA LAIKS:

Pirmdien, Trešdien, Piektdien: 12:00 - 18:00,

stundu pirms izrādes

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.