Drošības noteikumi Valmieras teātra apmeklētājiem saistībā ar COVID-19

Drošības noteikumi Valmieras teātra apmeklētājiem saistībā ar COVID-19

Apmeklējot Valmieras teātri ārkārtējās situācijas laikā, aicinām skatītājus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, lai teātra apmeklējums būtu drošs un patīkams gan pašiem, gan līdzcilvēkiem. Ievērojot izsludinātos drošības noteikumus, maksimālais izrāžu apmeklētāju skaits ir 24 skatītāji.

  • Pirms doties uz izrādi aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt teātri, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja personai ir noteikts ievērot pašizolāciju vai mājas karantīnu.
  • Gan teātra telpās, gan ārpus tām visiem teātra apmeklētājiem jāizvairās no drūzmēšanās un obligāti jāievēro savstarpēja divu metru distance. Izņēmums ir vienas mājsaimniecības iemītnieki.
  • Lūgums sekot līdzi teātra personāla norādījumiem par ieiešanas uz iziešanas kārtību teātra zālē, kurā notiek izrāde.

Teātra personālam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt apmeklēt izrādi un aicināt atstāt teātra telpas.

Valmieras teātrī tiks nodrošināta divu metru distances ievērošanu starp apmeklētājiem, skatuves māksliniekiem, norises vietas darbiniekiem un pasākuma apkalpojošo personālu, izņemot gadījumus, ja personas dzīvo vienā mājsaimniecībā, un netiks pieļauta personu drūzmēšanās pie ieejas, izejas un citās telpās. Tiks nodrošināta brīva pieeja roku dezinfekcijas līdzekļiem. Teātra kafejnīca joprojām būs slēgta.

Atsauksmes

Kase

KASES SLĒGTA

Informācija par biļešu atgriešanu un naudas atmaksu, zvanot vai rakstot

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.