Biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra marta izrādēm

Biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra marta izrādēm

Ar 1. februāri tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra izrādēm martā. 13. martā Apaļajā zālē gaidāma pirmizrāde iestudējumam “Tilti”, kas veidota pēc Roberta Džeimsa Vollera romāna „Medisonas apgabala tilti” motīviem. Režisors Georgijs Surkovs.

Stāsts risinās 1980. gadā Aiovas štata Vintersetā. Karolīna un Mihaēls atgriežas mājās uz savas mātes Frančeskas bērēm. Viņas lūgums, lai viņas mirstīgās atliekas kremē un pelnus izkaisa pie Rouzmana tilta, nevis blakus tēvam, samulsina Karolīnu un Mihaēlu, un viņi atsakās izpildīt mātes mīklaino lūgumu. Taču Frančeskas atstātā vēstule, kurā viņa abiem saviem bērniem atklāj kādu ilgi glabātu noslēpumu no 1965. gada vasaras četrām dienām, pilnībā pārvērš Karolīnas un Mihaēla priekšstatus par viņu māti un savu ģimeni, un liek paskatīties arī pašiem uz savu dzīvi pavisam citādākā gaismā.

Romāna dramatizējuma autori Madara Rutkēviča un Georgijs Surkovs, scenogrāfs Krišjānis Elviks, kostīmu māksliniece Baiba Litiņa, komponists Armans Guščjans /Krievija/ un horeogrāfs Ģirts Bisenieks.

Lomās Dace Everss, Tālivaldis Lasmanis, Elīna Hanzena, Eduards Johansons, Inese Ramute, Baiba Valante, Aigars Vilims

Pilnais marta repertuārs ŠEIT. 

Atsauksmes

Kase

KASES DARBA LAIKS

Līdz ārkārtējā stāvokļa beigām kase apmeklētājiem ir SLĒGTA.

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.