1. septembrī sākas biļešu tirdzniecība uz oktobra izrādēm

1. septembrī sākas biļešu tirdzniecība uz oktobra izrādēm

1. septembrī sākas biļešu tirdzniecība uz izrādēm oktobrī.  Mēneša vidū, 18. oktobrī, gaidāma pirmizrāde komēdijai “Uz Akapulko, kundze!” Edmunda Freiberga režijā.

Stāsts ir par Natu, kas ir 20 gadus laimīgi precējusies, viņai ir uzticams vīrs, viņa ir māte mīlošam pusaudzim, viņas māsa, kura dzīvo pie viņas, beidzot precēsies. No malas raugoties, ideāla ģimene. Pēkšņi vienu rītu Natai piezvana kāds noslēpumains svešinieks ar piedāvājumu doties uz Akapulko, un tas viņai liek paskatīties uz sevi un savu dzīvi no malas.

Franču dramaturga Īva Žamiaka (Yves Jamiaque, 1918-1987) luga “Uz Akapulko, kundze!” (“Acapulco Madame”) sarakstīta 1976.gadā un pieder pie bulvārkomēdijas žanra, kam raksturīgas salontipa lugas ar intelektuāliem, asprātīgiem dialogiem un komiski izspēlētiem pārpratumiem. Latvijā dramaturga lugas uzvestas vairākkārt. Kādreizējais Valmieras teātra aktieris un režisors Edmunds Freibergs lugu pirmo reizi iestudēja Nacionālajā teātrī 1989.gadā ar Astrīdu Kairišu un Uldi Dumpi galvenajās lomās, Valmieras teātra iestudējumā režisors galvenās lomas ir uzticējis aktieriem Ievai Puķei un Imantam Stradam. Pārējās lomās Māra Mennika, Krišjānis Salmiņš un Emīls Krūmiņš.

Izrādes radošajā komandā arī scenogrāfs Aigars Ozoliņš un kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone.

Plašāk ar oktobra repertuāru aicinām iepazīties šeit: https://vdt.lv/lv/repertuars/2019/10

Atsauksmes

Kase

 

Darba dienās 10.00 - 18.30

Sestdienās 10.00 - 13.00 un stundu pirms izrādes

Svētdienās stundu pirms izrādes

Biļetes, biļešu rezervācija un informācija:

 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.