1. martā sākas biļešu tirdzniecība uz aprīļa izrādēm

1. martā sākas biļešu tirdzniecība uz aprīļa izrādēm

1. martā sākas biļešu tirdzniecība uz aprīļa izrādēm Ar 1. martu tiek uzsākta Valmieras teātra aprīļa repertuāra biļešu tirdzniecība. Aprīlī pirmizrādi piedzīvos Viljama Šekspīra luga “Hamlets”, kas uz Valmieras teātra skatuves tiek iestudēta trešo reizi.

Viena no pasaulē visbiežāk iestudētajām un interpretētajām lugām “Hamlets”, šajā reizē Indras Rogas režijā. Cilvēcisko kaislību buķete - viltības, intrigas, indēšanas, mistiski noziegumi, kautiņi, joki jau no 12. aprīļa. Hamleta lomā aktieris Mārtiņš Meiers. Visnoslēpumainākajā pasaules lugā no pirmā Hamleta līdz pēdējam tiek uzdoti vieni un tie paši jautājumi, taču to nozīme mainās līdz ar laiku, kurā dzīvojam paši.

Izrādes radošajā komandā mākslinieki, ar kuriem režisore jau daudzkārt veiksmīgi sadarbojusies kā scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone un citi.

Pārējās lomās Kārlis Arnolds Avots, Kārlis Freimanis, Elīna Hanzena, Rihards Jakovels, Eduards Johansons, Januss Johansons, Ingus Kniploks, Jānis Kreklis, Tālivaldis Lasmanis, Ieva Puķe, Krišjānis Salmiņš, Imants Strads.

Mēneša noslēgumā Valmierā atkārtoti viesosies teātra trupa KVADRIFRONS ar iestudējumu jauniešiem “Pavasaris”. Četrpadsmitgadnieku Melhiora, Morica un Vendlas sāpīgā pieaugšana un saskarsme ar liekulīgas sabiedrības normām ir skaudrs stāsts, kas savu griezīgumu nav zaudējis kopš tā sarakstīšanas 19. gadsimta beigās. Iedvesmojoties no Franka Vēdekinda lugas “Pavasara atmoda”, trupa ir radījusi stāstu par draugiem, kuri satiekas kādas mazpilsētas pamestā garāžā, lai veidotu jaunu pasauli. Izrāde tapusi 2018. gada Valmieras teātra festivāla ietvaros. Izrāde iekļauta projektā “Latvijas skolas soma”.

Plašāk ar repertuāru aicinām iepazīties Valmieras teātra mājas lapā www.vdt.lv

Atsauksmes

Kase

Teātra rekosntrukcijas periodā KASE uz nenoteitku laiku SLĒGTA

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.