1. jūnijā sākas biļešu tirdzniecība uz augusta un septembra izrādēm

1. jūnijā sākas biļešu tirdzniecība uz augusta un septembra izrādēm

Ar 1. jūniju tiek uzsākta augusta un septembra repertuāra biļešu tirdzniecība. Augusta sākumā Valmierā tradicionāli norisināsies Valmieras vasaras teātra festivāls, kas šajā reizē veltīts bērniem, jauniešiem un ģimenēm. Savukārt septembrī teātrī gaidāmas trīs pirmizrādes, divas no tām Latvijas Kultūras akadēmijas Valmieras teātra aktieru kursa iestudējumi – Knuta Hamsuna darbs "Viktorija" un "731. solis" pēc F. Dostojevska romāna "Noziegums un sods" motīviem.  Visbeidzot septembra izskaņā pirmizrādi piedzīvos izrāde bērniem un vecākiem ar Ineses Zanderes dzejoļiem un Renāra Kaupera dziesmām "Smieklu sasaukšanās". Izrādē līdzās aktieriem uz skatuves kāps arī mūziķi Renārs Kaupers vai Goran Gora.

Norvēģu rakstnieka Knuta Hamsuna jauniešu romāna “Viktorijas” sākums dzima jau topošo aktieru 2. kursa darbos. Izrāde ir personiski un intīmi studentu meklējumi, kurā viņu lomas interpretācija būs tiešā veidā atkarīga no šobrīd aktuālākā viņu pašu dzīvēs – pirmā mīlestība, pirmā šķiršanās, pirmais honorārs... pirmie soļi uz teātra skatuves.

Režija – Indra Roga un Mihails Gruzdovs, scenogrāfija un kostīmu māksliniece – Pamela Butāne.

Lomās: Meinards Liepiņš, Diāna Stafecka, Krišjānis Strods, Katrīna Griga, Kārlis Zahovskis, Milēna Miškevica, Aksels Aizkalns, Ieva Barkāne, Agnese Laicāne, Sandis Runge, Artis Jančevskis, Rūdis Bīviņš, Kārlis Arnolds Avots.

Izrāde “731. solis" pamatu veido krievu rakstnieka Fjodora Dostojevska ievērojamā romāna “Noziegums un sods” teksti, kas ir topošo aktieru lielākais izaicinājums – tikt galā ar šī romāna daudznozīmīgajiem monologiem un dialogiem, padarot tos par saviem. No Raskoļņikova mājas līdz nozieguma vietai ir 730 soļi. 731.solis ir ik vienam no romāna varoņiem. Stāsts, kas ir arī par viņiem pašiem – topošo aktieru pirmajiem nopietnajiem soļiem uz teātra skatuves.

Režija Indra Roga un Mihails Gruzdovs, scenogrāfija Gints Sippo, kostīmi Anna Heinrihsone.

Izrādes “Smieklu sasaukšanās” pamatā ir mūziķa Renāra Kaupera dziesmas bērniem - “Sasauc smieklus izklīdušus” ar Latvijā iemīļotās dzejnieces un rakstnieces Ineses Zanderes dzejoļiem.  Kopdarbs, kurš izdzēš robežu starp bērnu un pieaugušo pasauli, kur lielo un mazo smiekli saplūst vienā veselumā, lai bērni var sajusties lielāki un nopietnāki, bet pieaugušajiem atļauts būt arī maziem.

Piedzīvojumi spogulī un sapnī, apēstas konfektes, daudzstāvu nama kāpnes un Kreica kungs, Elzas gaidīšana, ejampanti, lecampanti, sedzampanti, redzampanti.  Sarunas un prātošana – dziedot, lecot, spēlējot.

Piedalās rokgrupa „Kāposti ar desiņām”, kuras sastāvā Inese Pudža, Klinta Leja, Baiba Valante, Pauls Iklāvs, Uldis Sniķers, Mārtiņš Meiers, Ingus Kniploks, Renārs Kaupers vai Goran Gora.

Izrādes radošajā komandā režisore Inese Mičule, māksliniece Ieva Kauliņa un horeogrāfe Liene Stepena.

Plašāk ar repertuāru aicinām iepazīties ŠEIT.

Atsauksmes

Kase

Darba laiks  no 27. JŪLIJA līdz 4. AUGUSTAM

darba dienās 10.00 – 17.00,

sestdienās 10.00 – 13.00

svētdienās SLĒGTS

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.