VISAS LABĀS LIETAS

Dankans Makmillans

VISAS LABĀS LIETAS

Dzīvi apliecinoša monoizrāde 1 daļā

Režija un tulkojums – Inese Mičule

Scenogrāfija un kostīmi – Ieva Kauliņa

Gaisma – Gatis Priednieks-Melnacis

Mūzikas konsultants – Emīls Zilberts

Lomās: Mārtiņš Meiers

Pirmizrāde: 2020. gada 29. maijs

Britu autora Dankana Makmillana luga “Visas labās lietas” stāsta par kāda zēna mēģinājumu izprast iemeslu, kāpēc pieaugušie ir nelaimīgi. Piedzīvojot mātes pašnāvības mēģinājumu, lugas galvenais varonis, ko izrādē atveido Mārtiņš Meiers, bērnībā sāk veidot sarakstu ar lietām, kuru dēļ mātes dzīve ir dzīvības vērta, radot cerību un prieku.

Inese Mičule, kura pati arī tulkojusi šo darbu, izrādi vveidojusi kā patiesu stāstu par cilvēku, kurš uzveicis savas dzīves tumšākos brīžus - depresiju, šķiršanos, tuvinieku zaudējumu.

Izrādei ir ļoti svarīga skatītāju atvērtība un klātbūtne, kas veidos to īpašo enerģiju, kādu var piedzīvot teātrī.

Publikācijas

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Aizkustinoši, sirsnīgi un kaut kā tik godīgi, patiesi. Bonuss - 25.marta izrādes Sema. BRAVO Mārtiņam Meiram un režisorei, paldies Valdmieras teātrim par šo izrādi!

Ilva_Dz @ 2022-04-24

Prieks atkal būt Valmieras teātrī. Zinu, ka slikti doties uz izrādi ar lielām ekspektācijām, bet tās piepildījās. Mārtiņš Meiers bija izcils no zāles atslēgšanas brīža līdz pēdējiem aplausiem. Atpakaļceļā uz Rīgu domāšu, kas ir manas visas labās lietas.

Līga Rimšēviča @ 2020-10-22

Mākslai ir jāaizkustina, jāsniedz gan emocionāls, gan intelektuāls pārdzīvojums, tā man šķiet. Izrāde kā psihoterapija Mārtiņa Meiera vadībā. Vakar biju uz monoizrādi “Visas labās lietas” Valmieras Drāmas Teātrī. Tā jau no sākta gala ir ļoti bēdīga, bet arī velnišķīgi smieklīga izrāde, sirsnīga, talantīgi uzvesta un ģeniāli nospēlēta. Cilvēka dvēseles dzīles ir tumšas un neizdibināmas, bet kaut kur tur slēpjas arī spēja pretoties, spēja ieraudzīt mierinājumu un prieku ikdienā. Un spēja arī otram to dot, vismaz mēģināt. If you live a long life and get to the end of it without ever once feeling crushingly depressed, then you probably haven’t been paying attention. Vakar uzzināju 1 000 000 labo lietu. Ā, nē, tur bija vēl vairāk.

Gunda Reire @ 2020-09-28

Dankana Makmillana izrāde “Visas labās lietas” ar Mārtiņu Meieru galvenajā (un gandrīz vienīgajā lomā) ir viena no vislabākajām lietām, kas šogad piedzīvotas. Ir saistoši būt tik ļoti iekšā notiekošajā. Skatītāji, nosaucot puiša pierakstītās labās lietas, kļūst par daļiņu viņa dzīves, dažam tiek pat nozīmīgāka loma. Klausoties labās lietas, tik bieži domās līdzi saucu: “Jā!” Un domās top savs labo lietu saraksts, tāpat kā pārdomas par to, vai un kad ar visām labajām lietām nepietiek. Paldies režisorei Inesei Mičulei un izcilajam Mārtiņam Meieram!

Anete Apsīte @ 2020-08-14

Dabiskums, šarms un pilnīga atbrīvotība. Prasme mest ātrus emocionālus kūleņus, kā arī vadīt izrādes sarežğīto ğeogrāfiju, kurai nav dota iespēja jelkad atkārtoties. Ne miņas no Rīgas teātru premjeru zvaigžņu slimības demonstrācijas: redziet, cik es prasmīgi izdarīju, vai visi pamanīja manu talantīgo paņēmienu!? Tieši pretēji: uzkrītoši vienkārši, atbruņojoši un patiesi. Neprātīgi talantīgi. Mārtiņs Meiers. Virsotne. Bauda skatītājam. Ovācijas! Paldies!

Andris Morkāns @ 2020-08-03

No sestdienas vakara esmu izrādes iespaidā! Piedzīvojums, pārdzīvojums, saviļņojums, sāpes, prieks, laimes sajūta, asaras - nav iespējams uzskaitīt visu, ko šajā izrādē sajust un izdzīvot. Tā ir ļoti īpaša, viss tajā ir būtisks - gan skatītāju piedalīšanās, gan mūzika un protams Mārtiņš Meiers jau no pirmā brīža pie zāles durvīm! Šīs dīvainās teātra sezonas vislabākā izrāde! Paldies visiem izrādes veidotājiem, arī skatītājiem! Un katra izrāde noteikti ir ar savu garšu, jo skatītāji - "aktieri" katru reizi ir citi :)

SandraM @ 2020-06-15

Pirmo reizi piedalijos , jā , tieši apzīmējums "piedalījos" precīzi apraksta sajūtas šovakar. Nepiespiestā, neuzspēlētā , brīvā atmosfēra izrādes laikā, Mārtiņa Meijera kontakts ar ikvienu skatītāju radīja vienreizēju kopības sajūtu. Paldies par šo vakaru ! Bravo!

Bebrīc @ 2020-06-12

Pats aktieris sagaida un ierāda vietas, aprunājas... Izrāde kā lieliska rabarberkūka ar krējumu un kanēli. Katram sava, bet tik ļoti tuva, silta, smeldzīga un personiska. Neaizmirstama izrāde. Paldies Mārtiņam par brīnuma radīšanu. Paldies režisorei Inesei- izcili!

kena @ 2020-06-06

Ceturtdienas teātra vakars. Virtuāls kultūras baudījums..un svētku sajūta. Paldies par šo iespēju. "Visas labās lietas". Emocionāla izrāde par ļoti nopietnu tēmu- depresija. Muzikālie akcenti brīnišķīgi, paldies aktierim Mārtiņam Meieram par spēju nodot skatītājam gan apjukuša bērna līdzpārdzīvojumu, gan pieauguša vīrieša iekšējās pasaules redzējumu ceļā uz laimi un miljons labām lietām , kuras patiesībā, ja vēlamies, varam sastapt ik uz soļa. Iesaku noskatīties.

Gaiva Mičule @ 2020-06-05

Šovakar biju Valmieras teātrī un pirmo reizi iesaistījos tik zināma teātra izrādē, paldies Mārtiņa Meieram. Izrāde "Visas labās lietas" bija FANTASTISKA! Jauki arī, ka katram izrādes skatītājam liki iesaistīties, tas bija brīnišķīgi un domāju, ka katram skatītājm tas bija arī aizkustinoši.

Ginta Riekstiņa @ 2020-06-05

Šovakar virtuāli biju Valmieras teātrī un skatījos Mārtiņa Meiera jaunāko veikumu izrādē "Visas labas lietas". Viņš ir brīnišķīgs un tik talantīgs - tādu ļoti nopietnu tematu iznest ar tādu vieglumu, bet tajā pašā laikā tā, ka aizskar līdz sirds dziļumiem! Cepums arī par to režisorei!

Anda Turlute @ 2020-06-05

Tik laimīga šodien būt Valmieras teātrī (kaut patiesībā savā dīvānā Liepājā). "Visas labās lietas" ir jāredz!!! Ne tikai dzīvi apliecinoši, bet arī silti un vienkārši par visbūtiskāko! Mārtiņš Meiers absolūti atbruņojošs! Skatoties aizmirsu pat ekrānu starp mums. Neticams piedzīvojums.

Zanda Borga @ 2020-06-05

Viss ir tik īsts, ka izrāde runā ar katru tavu šūnu, pat neesot klāt. Mārtiņš Meiers ir burvīgs aktieris, un tā enerģija, kuru neapstādināt, ir tik uzlādējoša! Mazliet žēl, ka šoreiz caur ekrānu, taču tas tik un tā bija lielisks piedzīvojums.

Luīze @ 2020-06-05

Paldies, par izrādi! Fantastiska aktiera spēja izstāstīt tik aizkustinošu stāstu un atcerēties visas "miljons" labās lietas!

brieva @ 2020-06-05

Paldies par šo izrādi, iespēju un satikšanos. Man šķita, ka pēc Hamleta būs grūti uz ko mazāk jaudīgu pat gribēt iet. Piespiedu pauze un tik ļoti saturīgs, nemoralizējošs, bet spoguļojošs darbs pieliek skaistu punktu teātra sezonai. Bravo komandai un teātrim par ekskluzīvu un personisku pieeju skatītājiem. Bravo komandai par kvalitatīvu un jaudīgu darbu.

Māra Medne @ 2020-06-01

Izrāde tiešām aizķēra. Kā vienmēr režisore mani pārsteidz un Mārtiņa talanta priekšā noņemu cepuri...

Inese Šmite @ 2020-06-01

Burvīga, burvīga izrāde!!! Paldies! Mēs viens otram = dzeltenās līmlapiņas. Bet visvairāk uzrunāja jūsu ticība saviem skatītājiem.

Karīna Janova @ 2020-06-01

Liels paldies par skaisto un aizkustinošo izrādi, tā pavisam noteikti iekļuva manu visu labo lietu sarakstā.

Julie Med @ 2020-06-01

Tas bija pats labākais, kas ar mani pēdējā laikā noticis! Un ar mani noticis daudzkas labs..Jūtos saviļņota..

Elīna Luca @ 2020-06-01

Bijām uz M. Meiera monoizrādi "Visas labās lietas". Tā pēcsajūta neaprakstāma. Bija piemirsies, cik ļoti ik pa laikam nepieciešams atgādinājums par to, ka labo lietu mums apkārt tik daudz, ka to skaitīšana lieka. Atliek tikai ieraudzīt. Un, ja uzreiz nesanāk, tad pierakstiet blociņā, nēsājiet līdzi un atcerieties sev ik pa laikam tās atgādināt, kavējieties naivumā un nebaidieties no sentimenta, un nav svarīgi, ka ne visiem tas piestāv. Esmu laimīga un pateicīga, Mārtiņ, paldies!

Santa Bordāne @ 2020-06-01

Fantastiska izrāde ar pēcgaršu!

Egita Reiziņa @ 2020-06-01

PALDIES par iespēju skatīties teātri "dzīvajā"!!! Varētu veselu eseju par piedzīvotajām sajūtām uzrakstīt...

Inese Taurīte @ 2020-06-01

Paldies! Tik absolūti lieliski!

Dace Vizule @ 2020-06-01

Noteikti jāredz!

Laura Pule @ 2020-06-01

Visi Labie VĀRDI par šo iestudējumu! Ļoti, ļoti! Malači! Katra izrāde noteikti ir mazliet citāda, mūsējā šovakar - ideāla! Paldies!

Signe Sarkane @ 2020-06-01

Ar nepacietību gaidu 6. jūniju, kad braukšu skatīties šo izrādi.

Gundega Ostenberga @ 2020-06-01

Izcila aktierspēle. Paldies Mārtiņam Meieram.

Gita Bušmane @ 2020-06-01
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.