UZVARA IR MIRKLIS

UZVARA IR MIRKLIS

Izrāde par futbolu

Režija un ideja – Valters Sīlis

Horeogrāfija – Kristīne Brīniņa

Scenogrāfija – Uģis Bērziņš

Skaņas mākslinieks – Gatis Krievāns

Gaismas mākslinieks – Oskars Pauliņš

Producente – Laine Pole

Līdzproducents – Istabas teātris

Izpildproducente – Laine Pole

Piedalās – aktieri Arturs Krūzkops, Kristiāns Karēļins, Jānis Kronis, dejotāji Agate Bankava, Katrīna Stepiņa, Nauris Miķelis Goba, Edvards Kurmiņš, Arturs Muskars, kā arī futbola kluba VALMIERA FC/ VSS U-15komanda

Norises vieta: Valmieras 2.vidusskolas sporta laukuma, Raiņa iela 11 /karte/

11 cilvēki pret 11 cilvēkiem spēlē spēli lielā laukumā, uzdevums ir dabūt bumbu pretinieku vārtos. Pirms spēle ir sākusies, viss vēl ir iespējams. Sākas 90 minūšu cīņa, kurā visu var izšķirt viena kļūda. Kļūdas šajā spēlē ir neizbēgamas. Bet, ja tās pieļaujot izdodas saglabāt vienotu komandu, tad arī lieli pārsteigumi ir iespējami. 

Izrāde stāstīs par spēli Stambulā  2003.gada 19. novembrī, kad Latvijas un Turcijas futbola izlašu futbola mačs rezultējās 2:2. Šis neizšķirts, iespējams, ir lielākā uzvara Latvijas futbola vēsturē, jo pateicoties tam, pirmoreiz bija iespējams nokļūt 2004. gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā. Kā līdz šim Latvijas futbolam vēsturiskajam notikumam izdevās nokļūt? Kas notiek pēc tam, kad uzvara kļuvusi par skaistām atmiņām?

Iestudējums pirmizrādi piedzīvoja 2020.gada festivālā. Izrāde saņēma lielu atsaucību, un tika nominēta un saņēmusi vairākas “Spēlmaņu nakts” balvas – Gada režisors Valters Sīlis, Gada kustību māksliniece Kristīne Brīniņa.

Īpašs paldies British Council un Latvijas Futbola federācijai!

Izrādes vizuālās identitātes autors Aleksandrs Breže.

Skatītājiem, kuri 2021. gadā iegādājās biļetes uz izrādi UZVARA IR MIRKLIS, bet neprasīja naudas atgriešanu, lūdzam rakstīt uz festivals@valmierasnovads.lv, norādot, kurā datumā vēlaties izrādi apmeklēt.

 

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Pagaidām komentāru nav

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.