URBĀNAIS SAFARI

URBĀNAIS SAFARI

klausāmizrāde ģimenēm

Radošā komanda – Pamela Butāne, Ance Muižniece

Norises vieta: Valmiera, sākums Hanzas laukumā / karte /

IZRĀDES LAIKS NAV NOTEIKTS, TO IESPĒJAMS APMEKLĒT VISU DIENU NO 10:00 - 21:00

Kāpēc mamma ir kaitinoša un tētis vecmodīgs? Kāpēc bērni ir nepateicīgi? Kāpēc visi citi kļūdās un mēs vienīgie visu darām pareizi? Kāpēc mums ir tik grūti vienam otru saprast?

Staigājamā klausāmizrāde “Urbānais safari” ir piedzīvojums visai ģimenei, kopā vai katram atsevišķi, kas piedāvās iespēju iepazīt un iztēlē novērot dažādu paaudžu hominīdu dzimtas cilvēku ģints īpatņus viņu dabīgajā vidē. Izrāde iepazīstinās ar dažādām X, Y un Z paaudzei raksturīgām iezīmēm, ļaus salīdzināt, aizdomāties, labāk izprast, kā arī kopā pasmieties par sevi un vienam par otru. Safari piedāvā audiogidu pavadībā iziet 4 dažādas paaudžu takas. 

X taka –  mūsu (audio) gids  izvedīs jūs privātā tūrē pa Marutas apdzīvoto teritoriju un iepazīstinās ar X paaudzes īpatņiem raksturīgiem paradumiem. 45 gadus jaunā Maruta zina, kas ir faksa aparāts, videomaģis un raskladuška, bet nezina, ko nozīmē LOL un OMG. Raksturīgi savai paaudzei viņa slēpj kādu pagātnes noslēpumu, kam nu lemts nākt gaismā. 

Y taka – (audio) gida pavadībā seko līdzi Oskara, 33 gadus vecā mileniāļa, gaitām, kurš grib piemājas dārziņā audzēt ķirbjus, dzert kafiju ar auzu pienu, strādāt no mājām un dzīvot harmonijā ar sevi, dabu un citiem divkājainajiem primātiem. Oskars ir pieradis pie brīvības, taču nu viņa pasauli satricina mammas nespēja samierināties ar viņa lēmumu.

Z taka – seko (audio) gida norādēm un iepazīsti divus Z paaudzes īpatņus: 11 gadus vecā Sofija Emīlija klusībā cīnās ar dzimumiem uzspiestajiem stereotipiem, kamēr viņas 17 gadus vecais brālis Emīls Ričards aizrautīgi strādā pie aplikācijas, kas palīdzēs padarīt reliģiju mūsdienīgu. Diemžēl pieaugušo pasaule viņus nesaprot.

Ž taka – bērniem draudzīgs maršruts, kurā būs iespēja sekot Sofijas Emīlijas pārdzīvojumiem. Viņai ir lieliska dzīve, vecāki par viņu rūpējas un dod visu to labāko. Tieši tāpēc, ka viss ir tik labi, Sofija Emīlija nevar saņemties parunāt ar mammu un tēti. Šodien ir Sofijas Emīlijas dzimšanas diena, taču viņa nemaz nav priecīga. Dodieties viņai līdzi un uzziniet, kāpēc!  

Lai baudītu Urbāno safari, jums nepieciešams savos viedtālruņos lejuplādēt aplikāciju echoes.xyz

https://apps.apple.com/gb/app/echoes-interactive-sound-walks/id1021511722

https://play.google.com/store/apps/details?id=xyz.echoes.android&hl=en&gl=US

Iegadātā biļete derīga visiem 4 maršrutiem

Ieteicamais vecums X,Y un Z maršruti 12+ , Ž maršruts 6+

Ilgums: atkarībā no maršruta 40min. – 1h

Tuvākās izrādes

sv. 07.08 10:00 - URBĀNAIS SAFARI

Valmieras vasaras teātra festivāls

1 st.
EUR 8
Pirkt biļeti

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Pagaidām komentāru nav

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.