SMIEKLU SASAUKŠANĀS

Inese Zandere

SMIEKLU SASAUKŠANĀS

Izrāde bērniem un vecākiem ar Ineses Zanderes stāstiem un Renāra Kaupera dziesmām 2 daļās

Režisore – Inese Mičule

Māksliniece – Ieva Kauliņa

Horeogrāfe – Liene Stepena

Gaismu mākslinieks – Aleksandrs Rjazancevs (Sanktpēterburga)

Lomās: Pauls Iklāvs vai Kārlis Dzintars Zahovskis , Ingus Kniploks, Mārtiņš Meiers, Inese Pudža vai Ieva Estere Barkāne, Klinta Reinholde, Uldis Sniķers, Baiba Valante, Renārs Kaupers vai Goran Gora

Pirmizrāde: 2019. gada 26. septembris

Piedzīvojumi spogulī un sapnī, apēstas konfektes, daudzstāvu nama kāpnes un Kreica kungs, Elzas gaidīšana, ejampanti, lecampanti, sedzampanti, redzampanti.  Sarunas un prātošana – dziedot, lecot, spēlējot.

Izrādes pamatā ir mūziķa Renāra Kaupera dziesmas bērniem - “Sasauc smieklus izklīdušus” ar Latvijā iemīļotās dzejnieces un rakstnieces Ineses Zanderes stāstiem. Kopdarbs, kas izdzēš robežu starp bērnu un pieaugušo pasauli, kur lielo un mazo smiekli saplūst vienā veselumā, lai bērni var sajusties lielāki un nopietnāki, bet pieaugušajiem atļauts būt arī maziem.

Piedalās rokgrupa „Kāposti ar desiņām”, kuras sastāvā Inese Pudža, Klinta Reinholde, Baiba Valante, Pauls Iklāvs, Uldis Sniķers, Mārtiņš Meiers, Ingus Kniploks, Renārs Kaupers vai Goran Gora.

Izrāde bērniem no 7 gadu vecuma un viņu vecākiem.  

Izrāde iekļauta programmas "Latvijas skola soma" piedāvājumā.

Foto Matīss Markovskis, Gatis Priednieks-Melnacis

 

Publikācijas

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Smiekli un asaras, bērnības atmiņas un aizdomāšanās par to, ko gan jūt mani pašas bērni, delverības un prātvēderības - brīnišķīgi krāsains kokteilis, ko baudīt visai ģimenei, bet, ja kāds no mājiniekiem nav varējis tikt, tad visai saimei jānāk otrreiz. Turklāt tagad iemesls uzmeklēt Ineses Zanderes tekstus un pārlasīt jau ar citām acīm. Paldies par šo brīnumu!

Plūmīte @ 2023-03-07

Smiekli un asaras, bērnības atmiņas un aizdomāšanās par to, ko gan jūt mani pašas bērni, delverības un prātvēderības - brīnišķīgi krāsains kokteilis, ko baudīt visai ģimenei, bet, ja kāds no mājiniekiem nav varējis tikt, tad visai saimei jānāk otrreiz. Turklāt tagad iemesls uzmeklēt Ineses Zanderes tekstus un pārlasīt jau ar citām acīm. Paldies par šo brīnumu!

Plūmīte @ 2023-03-07

Fantastiska izrāde, meita bija ļoti sajūsmā. Mēs pat no Zvejniekciema braucām. Milzīgs Paldies aktieriem un Renāram,tas bija kaut kas pasakains un smieklu deva garantēta visu nedēļu.

Ineta Utmane @ 2019-11-27

Paldies, no vistālākajiem un noputējušākajiem dvēseles kaktiem par izrādi "Smieklu sasaukšanās"! Pamodinājāt bērna izjūtas katrā pieaugušajā! Man un manas b/d grupiņas bērniem un vecākiem šis bija neaizmirstams vakars!

Līga Birzgale @ 2019-10-25

ļoti laba ! izrādes sākums _ izcilība. brīžos, kad tiek dziedāts , izrāde it kā atkrīt atpakaļ - nepieciešama labāka apskaņošana. iesaku !

EvijaB @ 2019-10-20

Pirmizrādi Valmierā bērni vēroja ar aizrautību. Izrāde bija-krāsaina,muzikāla un izglītojoša. Jūsu bērni noteikti novērtēs. Izcili aktieri.

Vita Vilumsone @ 2019-10-04

Bija lieliska izrāde. Kad aktieri teica, ka ir jau lieli es nodomāju, ka viņi taču ir bērni, pēc sekundes atceros, ā pareizi tie taču ir pieaugušie. Aktieri ļoti labi tēloja. Viņi ir laba grupa. Es saņēmu autogrāfu. Dzejoli "Tu lasi" man bija ideja skaitīt dzejas dienā, tāpēc man tas bija liels pārsteigums. Dzejas dienā tomēr izvēlējos "Šķaudīkli".

Miķelis @ 2019-10-01

Paldies, bijām vakar! Brīnišķīga izrāde.

Liene Dembovska @ 2019-09-30

Paldies, izrāde tiešām laba. Manai aktīvajai meitai nebija ne mirkli garlaicīgi.

Linda Ziemane @ 2019-09-30

Lieliska izrāde.

Evita Grudule @ 2019-09-30

Man ļoti patika.

Evita Šteinberga @ 2019-09-30

Lieliska izrāde gan lieliem, gan maziem.

Olita Untāla @ 2019-09-30

Burvīgs iestudējums gan priekš mazajiem,gan lielajiem. Sen neviena izrāde nebija tik emocionāli "aizķērusi". Aina par kuģiem-miljons! Paldies režisorei I.Mičulei un R.Kauperam par jauko mūziku. Iesaku!

Laura Saleniece @ 2019-09-30

Krāsaini tērpi, dinamiska horeogrāfija, žetons scenogrāfam, īpaši pamanīju gaismotāju darbu, jo gaismā ir spēks. Ineses Zanderes dzeja un Renāra Kaupera mūzika. Garšīga izrāde ar humora devu. Pulkstenī neviens no mums neskatījās. Pats Renārs ar gitāru un dziesmām, no vina arī gaišums nāk. Manas simpātijas visai aktieru komandai, bet mana sirds pieder Mārtiņam Meieram, tik piemērots vinš bērnu izrādēm. Skaists vakars Valmierā.

Evija Šalte @ 2019-09-30

Smieklu sasaukšanās VDT ir tiiiiik jautra, pārsteidzoša, muzikāla, aizkustinoša un krāsaina izrāde. Visiem-lieliem, maziem.

Andra Gulbe @ 2019-09-30

“Smieklu sasaukšanās" ir mīļa un sirsnīga izrāde, iespēja sajust mazo teātra brīnumu. Nerimstoša aktivitāte, kas prieku sagādā maziem, bet arī lielie saņem pa domu graudam. Tāds sirds silts darbs.

Anna Sofija @ 2019-09-30

Sasaucās ne tikai smiekli, bet arī prieks, izbrīns un aizkustinājums! Kolosāla muzikālā izrāde “Smieklu sasaukšanās” ar lieliskiem aktieriem, dziesmām un Renāru Kauperu. Iesaku, iesaku, iesaku!

Linda Ķaukule @ 2019-09-28

Lieliska!

Annija Borisova @ 2019-09-27

Krāsaina, bērnus uzrunājoša, aizraujoša izrāde. Lielisks noskaņojums garantēts. Paldies par skaisto vakaru!

Iveta Bērziņa @ 2019-09-27

Izrāde fantastiska. Paldies visiem, kas radīja šo prieku!

Māra Sīle @ 2019-09-27

Izrāde fantastiska! Aktiermeistarība kopā ar brīnišķīgu mūziku un dziļām viedām domām! Tik gudri un ar tādu vieglumu, ka skatoties smaids nepazuda un gribējās lai tas nekad nebeidzas! Milzīgs paldies visiem, kuri radīja šo izrādi!

Anita Biruma @ 2019-09-27

Ļoti, ĻOTI patika - gan lielajiem, gan mazajam.

Linda Korne @ 2019-09-26

Super izrāde.

Zane Gailīte @ 2019-09-26

Kolosāli kolosāla izrāde, kas aizkustina līdz sirds dziļumiem un izvingrina iekšējo bērnu!

Maija Sofija Ozoliņa @ 2019-09-26
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.