MŪŽĪGĀ IZLAUŠANĀS

Izrāde mazdārziņā

MŪŽĪGĀ IZLAUŠANĀS

Režisors – Klāvs Mellis (KVADRIFRONS)

Lomās: Ance Strazda (KVADRIFRONS), Kārlis Tone (KVADRIFRONS), Inese Tone (KVADRIFRONS), Jānis Kronis, Marta Birzleja, Raritet, Legro

Norises vieta: Valmiera, mazdārziņš Beātes ielā 9.

“Pēdējo reizi es viņus satiku pirms trim gadiem. Viņi bija atbraukuši pie mums paciemoties. Bija vasara, māmamma dārzā uzklāja galdu, mēs tur sēdējām, tā laiski ēdām, un es atceros, man saule spīdēja tieši acīs, jo biju izvēlējies tizlu vietu – nu, pie galda. Jau toreiz viņos bija kaut kas jocīgs, tikai tad es vēl īsti nesapratu, kas. Mēs paēdām, atvadījāmies, viņi iekāpa mašīnā, ieslēdza radio, un tur nenormāli skaļi skanēja tā viena Eltona Džona dziesma. Un tad viņi vienkārši pazuda. Mēs viņus vairs nekad neesam redzējuši.

Esmu dzirdējis, ka viņi dzīvojot kaut kur Vidzemē, bet nezinu, kur tieši. Viņi esot iekopuši mazdārziņu. Viņi audzējot augļus, dārzeņus un marihuānu. Viņi nakšņojot teltī, lasot grāmatas, ogas un sēnes. Rudeņos viņi vārot sēņu tējiņas. Ziemās viņi ierokoties zemē kā kurmji. Pavasaros viņi ceļmalā pārdodot bērzu sulas. Vasarās viņi dodot klusēšanas zvērestu, tomēr nedaudz runājot ar putniem un zvēriem. Viņi esot atraduši kaut kādu universālu izeju no tās garlaicības un stulbuma, kas visapkārt notiek. Mums jābrauc viņus meklēt, mēs izbraucam rīt.”

MŪŽĪGĀ IZLAUŠANĀS ir izrāde par Inesi, Kārli, Anci, Jāni, diviem zirgiem, vienu mašīnu un visiem ceļiem, kas ved uz nekurieni.

Ieteicamā auditorija: 12+

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Pagaidām komentāru nav

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.