MEDĪBU PILS

Harijs Gulbis

MEDĪBU PILS

Sarunu drāma 2 daļās

Režisors – Jānis Znotiņš

Scenogrāfe – Evija Pintāne

Kostīmu māksliniece – Baiba Litiņa

Lomās: Inga Apine, Māris Bezmers, Kārlis Neimanis, Ingus Kniploks, Skaidrīte Putniņa

Pirmizrāde: 2016. gada 19. februāris

Mežā Medību pilī vientulībā dzīvo māte (Anna) un meita (Lauma). Lauma ir atteikusies no sapņa par studijām Rīgā, lai palīdzētu mātei saimniecībā.
Sieviešu dzīvēs ienāk trīs vīrieši: Arnis - jaunais mežsaimniecības palīgstrādnieks un divi tūristi no Rīgas Egils un Indulis, kuri kādā ziemas vakarā lūdz naktsmājas.
Satiktie vīrieši, iedvesmojošā nakts saruna ar Egilu, radušās jūtas pret viņu un tam sekojošās mīlestības vēstules liek Laumai no jauna sapņot par studijām Rīgā. Sapņi atkal šķiet reāli un piepildāmi, tāpēc viņa nolemj mainīt savu dzīvi un iekarot nesasniedzamo pilsētu. Vai viņai tas izdosies un ko par to teiks māte?

Foto - Matīss Markovskis

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Mana favorītizrāde Valmieras teātrī , siltas sajūtas , lielisks humors ,sižets, noskaņu gamma...baudījums no izrādes paliek atmiņā ilgi - iesaku visām paaudzēm !

laukuvecis @ 2017-11-15

"Medību pils" @VDT_LV:interesanti,saistoši latvju vīriešu pamattipi-Latvietis Kautrīgais, Latvietis Praktiskais un Latvietis Vējagrābslis... un Kristīne, kas ieskatās neīstajā. Tradicionāls sižets, bet labi stilizēts iestudējums. Aizrautīga aktierspēle. Iestudējums gandarīja. Cik vēl piemirstu latviešu lugu, kas varētu būt būtiskas repertuāra atsvaidzināšanai? Lika padomāt par bagātajiem mūsu dramaturģijas apcirkņiem. Veicināšanas konkurss: "Aizmirstākā aktuālā latviešu luga"?

@KalniArmands @ 2016-02-21

Viegli, viegli... tā rit 2 h stāsts par tiem laikiem, kad bija diapozitīvi, rakstīja vēstules, viens otru uzrunāja uz Jūs... Sirsnīga nostalģija apģērbā. Neparasta scenogrāfija. Jauneklīga,dažādām emocijām cauri ejoša I. Apines varone. Atraktīvais M.Bezmera donžuāns. Nopietnais I. Kniploka Arnis (2. cēlienā!!!). Līdzīga kā citās izrādēs S. Putniņas uzmanību alkstošā māmulīte. Bet otrreiz skatīšos, lai redzētu K. Neimaņa tēlojumu. Lielisks!!! Paldies!

kena @ 2016-02-20
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.