LATVIJAS LEPNUMS. UN AIZSPRIEDUMI

Pēc ikdienas motīviem

LATVIJAS LEPNUMS. UN AIZSPRIEDUMI

Sociāli aktīva izrāde par cilvēkiem tev blakus bez starpbrīža

Radošā komanda – Reinis Boters, Laila Burāne, Kristaps Kramiņš, Rūdolfs Gediņš, Niks Cipruss

Lomās: Ieva Aniņa, Kārlis Freimanis, Eduards Johansons, Roberts Jurka

Pirmizrāde: 2021. gada 20. jūnijs

“Latvijas lepnums. Un aizspriedumi” ir dokumentāls stāsts par izvēlēm – jau pieņemtiem un vēl priekšā stāvošiem lēmumiem par to, kā sadzīvot ar sevi un apkārtējo pasauli, un par valsti, kurā dzīvojam. Vai mums ir tiesības būt egoistiem un cīnīties tikai par sevi? Kāpēc mēs vēl aizvien nodarbojamies ar cilvēku šķirošanu? Kāpēc veidojam tādu valsti, kurā cilvēki nejūtas vajadzīgi un gaidīti un aizbrauc prom? Un ko darīt, ja pēkšņi saprotam – esam nokavējuši iespēju uzsākt sarunu ar cilvēku, kurš gadiem ir bijis vienkārši … blakus.

Lai arī visi esam līdzcilvēki, savādas neērtības sajūtas dzīti bieži vien ejam katrs savu ceļu. Invaliditāte tieši vai pastarpināti var skart jebkuru no mums, īpaši novecojot. Vides pieejamība nav vajadzīga tikai cilvēkiem ar invaliditāti. Ikdienišķa palīdzība nav vajadzīga tikai cilvēkiem ar invaliditāti. Arī saruna ir vajadzīga ne tikai citiem, bet arī tev.” /režisors Reinis Boters

Radošā komanda saka paldies: Roberta ģimenei, Anetei, Normundam, Ievai un Līgai, Ivaram Balodim un apvienībai “Apeirons”, kā arī Andrim Kaļiņinam.

Izrāde tapusi ar VKKF atbalstu.

 

Foto Matīss Markovskis 

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Pagaidām komentāru nav

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.