LABIE CILVĒKI

Deivids Lindsijs-Ebērs

LABIE CILVĒKI

Drāma 2 daļās

Režisore – Inese Mičule

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Agnese Kaupere

Gaismu mākslinieks – Gatis Priednieks

Lomās: Elīna Vāne, Aigars Apinis vai Ivo Martinsons, Rihards Jakovels vai Eduards Johansons, Māra Mennika, Diāna Krista Stafecka, Baiba Valante

Pirmizrāde: 2021. gada 12. februāris

Šis ir mūsdienīgs stāsts par dzīves pārbaudījumiem, kuri tiek uzlikti labiem cilvēkiem. Tā centrā – jauna sieviete Mārgareta, kuru piemeklē dažādas likstas gan darbā, gan privātajā dzīvē. Mārgaretas dzīve nav viegla, taču viņas ticība un paļaušanās labajam ikvienā cilvēkā, humors un pacietība liek ieraudzīt un vērtēt apkārt notiekošo citādā gaismā. Kad Mārgareta satiek savu jaunības dienu mīlestību – nu jau bagātu un veiksmīgu cilvēku - atklājas, ka kultūrā, kur nemitīgi tiecoties piepildīt sapni par laimīgu dzīvi, cilvēks tomēr jūtas iztukšots.

2011. gadā sarakstītā amerikāņu dramaturga un scenārista, Pulicera prēmijas laureāta Deivida Lindsija-Ebēra (1969) daudzkārt godalgotā, tai skaitā arī prestižās amerikāņu Spēlmaņu nakts Tony Awards balvai nominētā luga „Labie cilvēki” (Good people) ar panākumiem piedzīvoja pirmizrādi Brodvejā tajā pašā gadā, drīz vien sekojot iestudējumiem visā Amerikā un Eiropā, 2012. gadā kļūstot par visbiežāk iestudēto darbu teātros visā pasaulē, tagad arī Valmieras teātrī.

Foto Matīss Markovskis

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Liels paldies par izrādi! Tik ļoti dzīvi, ka noticēju katram vārdam. Līdz asarām jutu līdzi Mārdžai. Aktieri fantastiski! Pēcgarša neizzūd! Vēlreiz milzīgs PALDIES par ieguldīto darbu. Protams, īpaša bija tikšanās klātienē. VDT - labākais!!!

ineseavotina @ 2021-07-04

Vakar noskatījos pirmizrādi! Prieks, ka varam atgriezties teātrī pie dzīviem aktieriem un dzīva baudījuma! Lai gan viegli neklājās. Vasara, karstums (ne skatītāju zālē), uzmanības noturēšana - tas prasa lielu koncentrēšanos, lai noturētu uzmanību. Prieks, ka zāle bija piepildīta. Ne vienu mirkli nenolaidu skatienu no Elīnas. Pilnībā sagatavots, izturēts tēls, kas liek līdzi just, domāt, dusmoties un atkal iemīlēt šo sievieti. Brīžiem (vairāk pirmajā daļā) gribējās, lai aktieri distancētāki no manis. Paldies režisorei, kas atrada šo stāstu, darīja mums saprotamu un lika par to domāt visu nakti un vēl šorīt. Izcila Elīna Vāne un viņas partneri. Visi....Ja ir vakars brīvs, dažas biļetes šodien uz vakara izrādi ir pieejamas. Nenožēlosiet. Paldies, malači!

Tija @ 2021-07-04
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.