KĀ SAGAIDĪT CITPLANĒTIETI

Petri Tamminens

KĀ SAGAIDĪT CITPLANĒTIETI

Izrāde bērniem no 1. līdz 4. klasei 1 daļā

Radošā komanda – Ilze Bloka, Linda Rudene, Katrīna Ieva, Niks Cipruss, Arvis Kantiševs, Linda Mīļā

Lomās: Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Kārlis Dzintars Zahovskis

Pirmizrāde: 2022. gada 4. decembris

Petri, šīs grāmatas autors, vaļsirdīgi atzīstas: „Ja manā pagalmā nolaistos citplanētietis, es ātri bēgtu prom. Vai arī paslēptos drēbju skapī. Es baidos no citplanētiešiem. Godīgi sakot, es baidos pat no cilvēkiem. Es nekad neesmu skaitījis, taču domāju, ka dzīves laikā esmu baidījies no vismaz desmit tūkstošiem cilvēku.”

Vai arī tev reiz uzmākušās bailes no citplanētiešiem? Vai varbūt pats kādreiz esi juties kā viens no tiem? Ja tā labi padomā, varbūt nevienam nemaz nav jābaidās, bet gan vienkārši jāiepazīstas.

Caur kustību prieku un dauzīšanos visi kopā meklēsim veidus, kā sagatavoties randiņam ar citplanētieti, ja nu tāds tomēr notiek, un izlūkosim, vai tāds nemājo arī kaut kur dziļi mūsos pašos, kad nebaidoties, ko kāds padomās, ļaujamies trakulīgām dejām.

Somu rakstnieka Petri Tamminena humorpilnais stāsts iedrošina un māca, kā pārvarēt bailes no neērtām situācijām, nepatīkamām sajūtām un nepazīstamiem cilvēkiem.

Grāmatu tulkojušas Laili Sakijeva, Antra Brūvere, Antra Mačāne.

Foto Matīss Markovskis

 

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

8-gadniecei un 11-gadniekam patika! Bija interesenati, negaidīti, forša skaņa, forši aktieri! Taisiet vairāk izrādes bērniem!

IevaBr @ 2023-01-29

Nupat noskatījāmies!! Ļooti patika!!

Liene @ 2022-12-09

Brīnumu pilna un aizrautīga izrāde! Lai daudz priecīgu un atsaucīgu skatītāju!

Ingūna @ 2022-12-09

Paldies par piedzīvojumu, bija labais, patika visai ģimenei no bērnudārznieka līdz vidusskolniekam, mammai un tētim!

Ēriks @ 2022-12-09

Kustīga ar patīkamu mistērijas porciju, uzjautrinoša un mūsdienīgi iesaistoša. Vieglā formā atgādina par vienkāršām vērtībām. Manuprāt, piemērota vairāk cilvēkiem nekā citplanētiešiem.

Kristaps @ 2022-12-09

Jūs esat labākie! 5 zvaigznes no manis. Magnus, 9 gadi.

M @ 2022-12-06

Izrāde gana īsa (45 minūtes), lai nepaspētu apnikt un tā tik vien “ieskrietos”, un tai pašā laikā gana ietilpīga savās izpausmēs, kas rosina uz pārdomām gan par savām bailēm, sajūtām un to, kas tad ir garlaicība un zāles pret to – fantāzija, gan izbrīnu par aktieru fizisko un visādu citādu varēšanu, kad tiek gan dejots, vingrots un veikti akrobātiski izgājieni, gan “runāts” citplanētiešu valodā un saprasts, ko tad saka tālais un noslēpumainais viesis. Lai izdevusies citplanētiešu iepazīšanas un meklēšanas gaita, lai darbotiesprieks pašiem aktieriem un iztēlotiesprieks visiem, kas nāks skatīties! Paldies darinātājiem! :)

Plūmīte @ 2022-12-04
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.