EMMIJAS LAIME

Pēc Rainera Vernera Fasbindera “Bailes saēd dvēseli” scenārija motīviem

EMMIJAS LAIME

Māras Ķimeles skatuves variants 2 daļās

Scenogrāfs – Reinis Suhanovs

Kostīmu māksliniece – Baiba Litiņa

Horeogrāfe – Linda Mīļā

Muzikālais noformējums – Emīls Zilberts

Videomākslinieks – Gatis Priednieks-Melnacis

Lomās: Inese Ramute, Jānis Znotiņš, Aigars Apinis, Dace Everss, Ināra Ieviņa, Rihards Jakovels, Eduards Johansons, Juris Laviņš, Mārtiņš Meiers, Ilze Pukinska, Ieva Puķe, Ģirts Rāviņš, Baiba Valante, Elīna Vāne, Māra Vīgante

Pirmizrāde: 2016. gada 2. decembris

Darbība risinās mūsdienu Berlīnē – Eiropas sirdī, kurā kā Bābelē saplūst visdažādākās tautas, katra ar savām vēlmēm un ieražām. Tur notiek liktenīgā vācietes Emmijas un jaunā marokāņa Ali satikšanās. Vai laikā, kad zūd jebkādas robežas, Eiropa tuvojas savai bojāejai vai tomēr jaunām iespējām? Kas tādā gadījumā notiek ar katru indivīdu atsevišķi?

“Šis ir stāsts par mīlestību, kas patiesībā ir neiespējama, taču tomēr ir iespējama.” (R.V.Fasbinders) 

Foto: Matīss Markovskis  

Izrādē tiek izmantota ūdenspīpe. 

Smēķē Izrādē smēķē

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Man ļoti patika. Īsts teātris - tāds sen nebija baudīts. Salīdzinot ar Pakļaušanos Jaunajā teātrī, daudz daudz daudz veiksmīgāks iestudējums. Nebija īsti vietā tas telefona savienojums/nesavienojums, tam trūka iepriekšējas sasaistes ar kontekstu, lai gan, protams, smieklīgi (un skumji reāli). Nepatika lugas atrisinājums, bet tā jau ir autora vaina. Aktieri izcili, atjautīga scenogrāfija, paldies Jums visiem!

migla @ 2017-08-17

"Emmijas laime" @VDT_LV - vienreizēji. Izcili. Šim brīdim aktuāli. Bravo!!!!

Ilze Brokane ‏@iilzeb @ 2017-01-16

Pēc manā ieskatā tukšās 2015./2016.gada sezonas Valmieras drāmas teātrī beidzot parādījušās divas izrādes, kuras vērts apmeklēt - "Muiža kaņepēs" un "Emmijas laime". "Emmijas laime" ir darbs, kāda ļoti pietrūka teātra repertuārā. Mūsdienīga dramaturģija, interesants iestudējums, ļoti laba aktieru spēle. Ļoti precīzi un raksturīgi novērotajam Vācijā atainoti gan vācieši, gan imigranti. Paldies Mārai Ķimelei par darbu. Man izrādē nedaudz pietrūka kulminācijas momenta.

silvija @ 2016-12-16

Māra Ķimele atgriezusies Valmierā. Paldies teātrim par šo notikumu. Izrāde brīnišķīga. Atspoguļo mūsdienas Eiropā. Kad Vācija apprecas ar Sīriju vai Turciju. Trāpīgi, asprātīgi, brīnišķīgs izrādei vieglums. Gribas smaidīt arī pēc izrādes. Paldies.

Yess @ 2016-12-07

Ļoti laba izrāde! Ramute, Znotiņš pozitīvi pārsteidza. Meiers kā vienmēr - spožs. Iesaku!

Vero @ 2016-12-06

Noteikti aizbrauciet uz @VDT_LV izrādi Emmijas laime. Inese Ramute un Jānis Znotiņš izcili. Tagad gribas redzēt Fasbindera 74. g. filmu.

Vintra Vilcāne @vintravilcane @ 2016-12-06
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.