DEBESIS IR MUMS

Ēriks Vilsons

DEBESIS IR MUMS

Melanholija 2 daļās

Režisors – Jānis Znotiņš

Scenogrāfi – Jānis Znotiņš un Ričards Millers

Kostīmi – Inga Apine

Gaisma – Dāvis Burmeisters

Komponists – Emīls Zilberts

Lomās: Māra Mennika, Aigars Vilims, Mārtiņš Upenieks, Ingus Kniploks

Pirmizrāde: 2015. gada 19. marts

Tas ir stāsts par cilvēkiem, kas pazaudējuši savas dvēseles. Viņi tās meklē un atrod... uz patiesi skaistu un īsu mirkli, lai atkal tās zaudētu rīta saules staros.

Lugas darbības fons ir šodienas Latvijas lauku situācija – zeme paliek atmatā vai tiek pārdota tiem, kas spēj vairāk maksāt. Lugas galvenie varoņi, kā saka režisors, ir gudri un jūtīgi cilvēki, ko samalusi dzīve: Pauls (Aigars Vilims) un viņa skarbā, darba nomocītā meita Agnese (Māra Mennika), kas mēģina vilkt nomāto saimniecību, un Mareks (Mārtiņš Upenieks), faktiskais saimniecības mantinieks, kas ir ieradies no Anglijas, lai nokārtotu mantojuma lietas. Vai ir kāds spēks, kura varā būtu viņus atkal padarīt laimīgus? – uz šo jautājumu cenšas atbildēt izrādes veidotāji.

Foto - Matīss Markovskis

Papildus informācija: Bērniem līdz 14 gadu vecumam izrādi skatīties neiesakām!

Smēķē Izrādē smēķē

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Spēja piedot dara atvērtāku, un tad atkal gribas dzīvot cerīgāk. Paldies Mārai Mennikai par vēl vienu iedvesmojošu aktierdarbu! Iestudējuma tematika - sākotnēji šķietami drūma, realitāti atainojoša, bet no vides attēlojuma pāraug tēlu iekšējā motivācijā darīt tā, kā tie uzskata par vajadzīgu, kaut arī varbūt kļūdaini.

Dao @ 2015-05-31

Smeldzīgi pēc izrādes "Debesis ir mums", brīnišķīga un pārdomu pilna. Cepuri nost Jānim Znotiņam un lieliskajiem @VDT_LV aktieriem!

@soul_conter @ 2015-03-22

Fantastiski! Paldies! " Debesis ir mums" ! Mmm.. Meičām ir vērts galvu palauzīt...Kārtējo reizi @VDT_LV ir trāījis 10niekā!

@reizinae @ 2015-03-22
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.