Šodien teātrī

18:30 Apaļā zāle 2 st. 35 min. LIESMOJOŠĀ TUMSA
EUR 20
Pirkt biļeti

Valmieras drāmas teātris

Atsauksmes

NELABIE. PĒC DOSTOJEVSKA

Domāju, nepārspīlēšu, ja teikšu, ka “Nelabie. Pēc Dostojevska” ir izcils teātris. Tik aktuāls “šampanieša sociālisma”, populisma un visu lietu relativitātes apstākļos. Un vēl tas ir par Dieva un ticības satvaru katrā no mums. Jo mēs esam tas, kam mēs pievēršam uzmanību.

Oskars Kaulēns

KALENDĀRS MANI SAUC

Andra Kalnozola “Kalendārs mani sauc” ir absolūti brīnišķīgs darbs, ko nākamās paaudzes ierindos sadaļā “klasika” (un pamatoti).. Respect, Andri! Izlasīju vienā elpas vilcienā! Ļaudis saka: “Netiesā grāmatu pēc tās filmas vai izrādes..” Bet, šoreiz es māklinieciskā baudījuma ziņā starp grāmatu un izrādi atļaušos ielikt līdzvērtības zīmi! Paldies Valmieras drāmas teātrim par fantastisku izrādi! Paldies visai komandai! Malači!

Kristaps Rasims

KAM BAIL NO VIRDŽĪNIJAS VULFAS?

Precīza puzle. Uz viena gabaliņa- vēja zvani. Uz otra- kliedziens. Uz citiem- cigaretes, dzērieni, dēls, baloni, klikt-klikt, pufff, sarkanas lūpas utt. 3 cēlienos viss saliekas optiskā ilūzijā, kas saprotama, ja ļaujas. Bauda puzles likšanas process kopā ar 4 lieliskiem aktieriem izcilās režisores I. Mičules vadībā.

Andra

Kase

TEĀTRA KASE šobrīd atrodas Krišjāņa Valdemāra 1 (ūdenstornī aiz Svētā Sīmaņa baznīcas)

DARBA LAIKS:

Pirmdien, Trešdien, Piektdien: 12:00 - 18:00,

stundu pirms izrādes

6 4207335

kase@vdt.lv

 

Zāļu plāni

Atbalstītāji

  • Finansiālie atbalstītāji
  • Sadarbības partneri
  • Informatīvie atbalstītāji
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.