Valmieras teātris ar komēdiju “Nepabeigtās kāzās” dodas viesizrādēs

Valmieras teātris ar komēdiju “Nepabeigtās kāzās” dodas viesizrādēs

16. oktobrī,  ar viesošanos Slampes Kultūras pilī, Valmieras teātris uzsāk nedēļu ilgas viesizrādes Kurzemē un Zemgalē. Vara Braslas iestudēto komēdiju “Nepabeigtās kāzas” būs iespēja redzēt Brocēnos, Talsos, Kuldīgā, Kandavā un Bauskā. Izbraukumu tūre noslēgsies ar izrādēm Gulbenē un Rēzeknē.

 “Nepabeigtās kāzas” ir komisku pārpratumu pilns stāsts par dienu profesora Kronīša ģimenē, kur dzīvoklī parādās gan divi krāpnieki no neesošas firmas “Draugs”, kas slēdz fiktīvus līgumus par skaitītāju uzstādīšanu, ierodas gan kaimiņiene līgavas tērpā, gan meitas precinieki, dakteris, policists, atklājas noslēpta glezna un kādam kļūdaini izdodas nepārtraukti sazvanīt intīmpakalpojumu kantori.

Režisors Varis Brasla par iestudējumu: “Šī nav pirmā reize, kad strādāju ar izcilo kinoscenāristu, kāds viņš ir pirmām kārtām, un dramaturgu Alvi Lapiņu. Man viņa smeķīgais humors vienmēr ir bijis sirdij tuvs. Izrādē nerisināsim globālas pasaules problēmas – vaimonoloģija man ir apnikusi, labāk paskatīsimies, kas notiek mums deguna priekšā vienas ģimenes ietvaros. Tas ir daudz interesantāk.”

Lomās: Regīna Devīte, Elīna Hanzena, Eduards Johansons, Januss Johansons, Vizma Kalme, Arnolds Osis, Ilze Pukinska, Inese Ramute, Ģirts Rāviņš, Krišjānis Salmiņš, Uldis Sniķers, Baiba Valante.

Iestudējuma radošajā komandā arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, komponists Emīls Zilberts, video mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis un gaismu mākslinieks Māris Salmanis.

Valmieras teātris aicina uz izrādēm:

16.oktobrī, plkst.19.00, Slampes Kultūras pilī

17.oktobrī, plkst.19.00, Brocēnu Kultūras centrā

18.oktobrī, plkst.19.00, Talsu Tautas namā

19.oktobrī, plkst.19.00, Kuldīgas Kultūras centrā

20.oktobrī, plkst. 10.00, Kandavas Kultūras namā

21.oktobrī, plkst.16.00, Bauskas Kultūras centrā

23.oktobrī, plkst. 18.30, Gulbenes Kultūras namā

02.11., plkst. 19.00, Latgales Vēstniecībā  “Gors”

Biļetes var iegādāties izrāžu norises vietās, visās “Biļešu paradīze” kasēs un https://www.bilesuparadize.lv

Atsauksmes

Kase

Darba dienās 10:00 -18:30
Sestdienās 10:00 - 13:00 un stundu pirms izrādes
Svētdienās Stundu pirms izrādes
 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.