Valmieras teātris ar četrām izrādēm augustā viesosies Rīgā

Valmieras teātris ar četrām izrādēm augustā viesosies Rīgā

Ikgadējās Valmieras teātra viesizrādes Rīgā kā ierasts noritēs augustā, skatītājiem piedāvājot četrus stāstus par cilvēku savstarpējām attiecībām un mīlestības dažādo dabu – “Kaķis uz nokaitēta skārda jumta”, “Augusta vaļi”, “104 lappuses par mīlestību” un “Mīlestības testaments”.      

Biļetes uz viesizrādēm var iegādāties visās “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Viesizrādes Dailes teātra Mazajā zālē sāksies 17. augustā pl. 19.00 un 18. augustā pl. 13.00 un 18.00 ar Tenesija Viljamsa drāmu “Kaķis uz nokaitēta skārda jumta” Ineses Mičules režijā. Galvenajās lomās – Ieva Puķe un Kārlis Freimanis.

20. gadsimta 50. gadi. Amerikas Dienvidos dzīvo kāda liela un bagāta ģimene. Ir silts un mierīgs vasaras vakars. Ir Lielā Tēta 65.dzimšanas diena. Ģimene sanāk kopā, lai svinētu. Vakara gaitā svinības pārvēršas par ģimenes savstarpējo attiecību krīzi, bet gadiem krātie meli vienam pret otru un sevi pašu nebūt nav sliktākais, ko viņi visi kopā lobīs kā sīpolu - kārtu pēc kārtas...

Pārējās lomās: Rūta Dišlere, Mārtiņš Liepa, Skaidrīte Putniņa, Rihards Rudāks.

19. augustā pl. 13.00 un 18.00 Deivida Berija darbs “Augusta vaļi” Feliksa Deiča režijā.

Valmieras teātrim šī ir ļoti īpaša izrāde – kopdarbā satiekas vecmeistars Felikss Deičs ar teātra pieredzes bagātākajiem aktieriem: Ligitu Dēvicu, Leldi Kalēju, Agri Māsēnu, Aigaru Vilimu un Māru Zemdegu no Latvijas Nacionālā teātra.

Izrāde ir par divām māsām Lībiju un Sāru, kas, kā ik katru vasaru, ir apmetušās savā vasaras mājā vientulīgas salas krastā pie okeāna. Taču šī vasara ir citādāka. Varbūt mūža nogale nav tikai vecums, kas neizbēgami piemeklēs mūs visus, bet kāda vieta, kā neizbēgama vientulība, kas ilgojas vēl pēdējo reizi ieraudzīt vaļus. Un varbūt abas māsas, gaidīdamas vaļus, kas vēsta par rudeni, spēs viena otru ieraudzīt no jauna. Kā pirmo reizi.

24. augustā pl. 19.00 un 25. augustā pl. 13.00 un 18.00 dramaturga Edvarda Radzinska lugas iestudējums “104 lappuses par mīlestību” Georgija Surkova režijā. Galvenajās lomās – Elīna Hanzena un Mārtiņš Meiers.

Dzejas vakarā viens otru ierauga divi jauni cilvēki – daudzsološs fiziķis ar jocīgo vārdu Elektrons un simpātiskā stjuarte Nataša. Nākamajā vakarā viņi atkal satiek viens otru tajā pašā vietā. Un iemīlas. Viņi atklāj viens otram sevi un savus sapņus. Kādu rītu, pamodies viens savā istabā, Elektrons atrod Natašas atstāto, pašu pirmo lappusi par mīlestību, kur rakstīts: “Vairāk tikties nevajag”.

Pārējās lomās -  Klinta Leja, Ivo Martinsons, Madara Melne-Tomsone, Krišjānis Salmiņš, Imants Strads.

Svētdien, 26. augustā pl. 13.00 un 18.00 izrāde par mīlestības tik dažādo dabu – Pāvela Kohouta “Mīlestības testaments”, ko iestudējis režisors Varis Brasla.

 Kad turīgā Emīla Haidenreiha bērni saprot, ka viņu tēvs ir iemīlējies jaunā meitenē un ir apdraudēta mantojuma saņemšana, viņi sāk rīkoties...

Lomās: Elīna Hanzena, Alise Danovska, Eduards Johansons, Januss Johansons, Vizma Kalme, Klinta Leja, Inese Ramute, Rihards Rudāks. 

Foto: Matīss Markovskis

Atsauksmes

Kase

Darba dienās 10:00 -18:30
Sestdienās 10:00 - 13:00 un stundu pirms izrādes
Svētdienās Stundu pirms izrādes
 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.