Izrāde "Staburaga bērni" viesosies Rīgā

Izrāde "Staburaga bērni" viesosies Rīgā

21.aprīlī plkst.11.30 un 14.00 Valmieras teātris ar izrādi visai ģimenei “Staburaga bērni” viesosies Rīgā, teātra mājā “Zirgu pasts”. Biļetes uz izrādi var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

“Staburaga bērni” Jancis un Marčs aicina bērnus un viņu vecākus ciemos, lai kopīgi dotos piedzīvojumos pa Staburaga apkārtni un uzzinātu dažādus noslēpumus. Zēnu lomās - Aigars Apinis un Jānis Znotiņš, kurš ir arī šī iestudējuma režisors.

“Aizbraucot uz Staburagu, sapratu, ka negribu runāt par pagātni kā skumjām, bet ļaut mums apzināties, ka ir bijis kaut kas tik dižens un skaists. Kad pajautāju savai meitai un citiem bērniem, kas ir Staburags, viņi nezināja, bet jautāja, vai tas ir cilvēks? Patiesībā viņiem ir taisnība – tas ir arī cilvēks, jo rakstnieks Valdis Staburaga pamatīgumu un cēlumu ielicis Janča un Marča brīnišķīgajā draudzībā. Zēnu stāsts man ir vissvarīgākais,” par iestudējumu stāsta režisors un aktieris Jānis Znotiņš – 2015./2016.gada sezonas Labākās bērnu izrādes balvas ieguvējs.

“Ar šo izrādi man ir svarīgi ne tikai no jauna kopā ar bērniem uzzināt par Staburagu, bet rosināt viņus lasīt pēc pašu, nevis vecāku vai skolotāju iniciatīvas. Izrāde ir lielisks veids, kā to darīt. Teātris nav tikai “sēdi un skaties” māksla, tā ir arī līdzdarbošanās,” tā Jānis Znotiņš.

Foto: M.Markovskis

Atsauksmes

Kase

Darba dienās 10:00 -18:30
Sestdienās 10:00 - 13:00 un stundu pirms izrādes
Svētdienās Stundu pirms izrādes
 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Jūs esat veiksmīgi pieteicies Valmieras Drāmas teātra jaunumiem!