Izrāde “Labie bērni” Valmierā 16. un 23. aprīlī!

Izrāde “Labie bērni” Valmierā 16. un 23. aprīlī!

Pateicoties lielajai skatītāju interesei, izrāde jauniešiem “Labie bērni” tiks spēlēta Valmierā - 23. aprīlī plkst. 14.00 un 18.30. Esam raduši iespēju skatītājiem piedāvāt arī divas papildizrādes - 16.aprīlī plkst. 14:00 un 18:30.  Biļetes var iegādāties Valmieras teātra kasē, visās “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Teātra blogere Marta Sondare: “Labie bērni” - aktīvi un auditorijai saistoši par svarīgām tēmām. Iesakiet un vediet savus jauniešus!”. Viņa izrādi arī ierindojusi savā 2017. gada izrāžu TOP 8.

“Izrāde, ko noteikti ir vērts redzēt jauniešiem. It īpaši vidusskolēniem. Lieliska aktierspēle!” tā teātra blogere Sigita Paula Cepleviča.

Naomi Iizukas luga “Labie bērni”, kas balstīta uz patiesiem notikumiem, pēta atgadījumu Amerikā, kas noticis ar vidusskolnieci Hloju sestdienas vakara ballītē. Pati Hloja neko neatceras, bet skolā visi sačukstas. Sociālajos tīklos sāk parādīties komentāri, vēlāk bildes un video. Izrādās, ka Hloja ir cietusi nodarījumā, ko veikuši viņas vienaudži. Notikums ir nofilmēts, safotografēts un negaidīti tiek publiskots.

Latvijas Kultūras akadēmijas studentu diplomdarba izrādē, kas iekļauta arī Valmieras teātra repertuārā, vienaudži sarunājas ar vienaudžiem viņiem saprotamā valodā - atklāti, nedaudz skarbi un pārdomas mudinoši. Latvijas teātros tā visa taču ir tik maz! Valmieras teātris tāpēc piedāvā izņēmumu – mēs dzirdam un uzrunājam visus padsmitniekus un viņu vecākus.

Izrāde režisors ir Reinis Suhanovs.

Lomās: Elīna Avotiņa, Anna Nele Āboliņa, Alise Danovska, Ilva Centere, Elīna Dambe, Aminata Grieta Diarra, Madara Bore, Klinta Leja, Toms Veličko, Andris Gindra, Pauls Iklāvs, Emīls Krūmiņš, Oskars Vīksne.

Foto: M.Markovskis

Atsauksmes

Kase

Darba dienās 10:00 -18:30
Sestdienās 10:00 - 13:00 un stundu pirms izrādes
Svētdienās Stundu pirms izrādes
 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.