Izrāde jauniešiem LABIE BĒRNI viesosies Rīgā arī decembrī

Izrāde jauniešiem LABIE BĒRNI viesosies Rīgā arī decembrī

Pateicoties skatītāju atsaucībai un labajām atsauksmēm, izrāde jauniešiem “Labie bērni” Rīgā, mūzikas namā  "Daile" (Kr.Barona 31) tiks spēlēta arī 6., 7. un 8. novembrī plkst. 15.00 un 19.00, kā arī 11. un 12. decembrī plkst. 15.00 un 19.00.

Biļetes uz izrādi var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Teātra kases tālrunis rezervācijām 64207335.

Naomi Iizukas luga “Labie bērni” pēta atgadījumu Amerikā, kas noticis ar vidusskolnieci Hloju sestdienas vakara ballītē. Pati Hloja neko neatceras, bet skolā visi sačukstas. Sociālajos tīklos sāk parādīties komentāri, vēlāk bildes un video. Izrādās, ka Hloja ir cietusi nodarījumā, ko veikuši viņas vienaudži. Notikums ir nofilmēts, safotografēts un negaidīti tiek publiskots.

Šī LKA diplomdarba pirmizrāde (rež. Reinis Suhanovs) notika 2017. gada 30. maijā Valmieras teātra Apaļajā zālē. Publikas atsaucība un izrādes tiešo adresātu ieinteresētība mudināja to iekļaut repertuārā, jo izrādes tēmas aktualitāte, problēmu analīze un attiecību pētījums mudina domāt par visas Latvijas jauniešu iesaisti izrādes skatītāju rindās. Precīzi, skarbi, pārdomas mudinoši – gan vecākiem, gan vidusskolniekiem. Ar sajūtu, ka vienaudži sarunājas ar vienaudžiem viņiem saprotamā valodā. Latvijas teātros tā visa taču ir tik maz. Valmieras teātris tāpēc piedāvā izņēmumu – mēs dzirdam un uzrunājam visus padsmitniekus un viņu vecākus.

Režisors Reinis Suhanovs: “Jaunajiem aktieriem tas ir interesants uzdevums – runāt par savu vienaudžu un savām problēmām valodā un formā, kas ir ikdienišķa un tepat apkārt.” 

Lomās: Elīna Avotiņa, Anna Nele Āboliņa, Alise Danovska, Ilva Centere, Elīna Dambe, Aminata Grieta Diarra, Madara Bore, Klinta Leja, Toms Veličko, Andris Gindra, Pauls Iklāvs, Emīls Krūmiņš, Oskars Vīksne.

BIĻETES: ŠEIT

 

Foto: Matīss Markovskis. 

Atsauksmes

Dzimšanas dienu šodien svin

aktieris 

IVO MARTINSONS! 

Daudz laimes!

Kase

Darba dienās 10:00 -18:30
Sestdienās 10:00 - 13:00 un stundu pirms izrādes
Svētdienās Stundu pirms izrādes
 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.