18. martā festivāla “Eju meklēt!” ietvaros izrāde ģimenei “Staburaga bērni”

18. martā festivāla “Eju meklēt!” ietvaros izrāde ģimenei “Staburaga bērni”

No 15. līdz 18. martam Rīgā otro reizi norisināsies Starptautisks bērnu un jauniešu profesionālo teātru festivāls “Eju meklēt!” ar programmu bērniem un jauniešiem vecumā no 1 līdz 18 gadiem.

Festivāla ietvaros svētdien, 18. martā plkst. 12.00 un 15.00 teātra mājā “Zirgu pasts” (Dzirnavu iela 46, Rīga) būs skatāma izrāde visai ģimenei “Staburaga bērni” (rež. J.Znotiņš). Biļetes: “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Stāsts par diviem draugiem Janci un Marču, kas iepazinās kādā pavasara dienā Staburaga pakājē. Par viņu piedzīvojumiem un noslēpumiem, izzinot pasauli un Staburaga apkārtni, kas mums šobrīd vairs nav redzama un ir palikusi tikai nostāstos.

Izrādes režisors Jānis Znotiņš: “Ar šo izrādi man ir svarīgi ne tikai no jauna kopā ar bērniem uzzināt par Staburagu, bet rosināt viņus lasīt pēc pašu, nevis vecāku vai skolotāju iniciatīvas. Izrāde ir lielisks veids, kā to darīt. Teātris nav tikai “sēdi un skaties” māksla, tā ir arī līdzdarbošanās.”

Festivāla “Eju meklēt!” moto ir tēlains un emocionāls pasaules atspoguļojums no bērna perspektīvas, kas ir nopietns saturā un spilgts izteiksmē.

Festivāls meklē jaunos skatītājus ar plaši atvērtām acīm, kuri zem klauna maskas saskata jūtīgu sirdi, aiz jautras spēles saprot nopietni uzdotu jautājumu un no pirmā līdz pēdējam izrādes brīdim dzīvo līdzi dejotājiem, aktieriem, mūziķiem.

Foto: M.Markovskis

Atsauksmes

Kase

Darba dienās 10:00 -18:30
Sestdienās 10:00 - 13:00 un stundu pirms izrādes
Svētdienās Stundu pirms izrādes
 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.