10.jūnijā Kalnciema kvartālā norisināsies Valmieras diena

10.jūnijā Kalnciema kvartālā norisināsies Valmieras diena

Sestdien, 10.jūnijā, Kalnciema kvartāla tirgū Rīgā ar moto “Kultivējam teātri” norisināsies Valmieras diena.

Papildus tirdziņam aktivitātes ģimenēm un bērniem piedāvās “Valmieras vasaras teātra festivāls. Bērni”. Spēlēšana un spēlēšanās, teātra darbnīca bērniem, sētas spēles, festivālam radītā “Gardu muti” zeltera provēšana – norises, kurās no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicināti piedalīties mazi un lieli teātra mīļi. Valmieras dienas ietvaros būs iespēja iegādāties biļetes gan uz Valmieras vasaras teātra festivāla izrādēm, gan uz Valmieras teātra viesizrādēm Rīgā augustā.  

Kalnciema kvartāla tirgū sliesies siltumnīca, kur, bērnu un teātra mākslinieku aprūpēts, “dīgs” teātris. Izrāde “izaugs”, bērniem rosoties darbnīcā. Savukārt izveicība, acīgums un veiklība dažādās pagalmu spēlēs parādīs, cik jautri var būt kopā ar citiem “sētas bērniem”.

Valmieras diena Rīgā būs ieskaņa Valmieras vasaras teātra festivālam, kas notiks no 4. līdz 6. augustam un šogad būs veltīts bērniem, jauniešiem un ģimenēm. Tajā pirmizrādes piedzīvos septiņi iestudējumi dažādās vietās Valmieras pilsētvidē: pagalmos, pazemes autostāvvietā, mežā, Gaujas upes krastos, mēbeļu veikalā un citviet.

Atsauksmes

Kase

Darba dienās 10:00 -18:30
Sestdienās 10:00 - 13:00 un stundu pirms izrādes
Svētdienās Stundu pirms izrādes
 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.