MEŽAINIS

Antons Čehovs

MEŽAINIS

Traģikomēdija 2 cēlienos

Režisors – Felikss Deičs

Scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis

Kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone

Lomās: Tālivaldis Lasmanis, Inga Apine, Māra Mennika, Januss Johansons, Ingus Kniploks, Ilze Lieckalniņa, Mārtiņš Liepa, Rihards Rudāks, Ināra Ieviņa, Oskars Morozovs, Aigars Vilims, Ivars Vanags

Pirmizrāde: 2012. gada 25. oktobris

Želtuhinu muiža sastopas raiba kompānija – Pēterburgas profesors Serebrjakovs ar sievu Jeļenu, kaimiņš Voiņickis un viņa pagātnē aizkavējusies māte, dakteris Hruščovs, kas aizrautīgi stāda mežus, garlaicības māktie Orlovski – tēvs un dēls, neveiklais Djadins. Visi viņi mīl vai tiek mīlēti, taču tāpat jūtas nesaprasti un nelaimīgi. Čehova agrīnajā lugā sastopami daudzu nākamo darbu varoņi, tomēr pagaidām gandrīz visi konflikti atrisinās ar komēdijām raksturīgu vieglumu.

Foto: Mārtiņš Vilkārsis

MEŽAINIS MEŽAINIS MEŽAINIS MEŽAINIS MEŽAINIS MEŽAINIS MEŽAINIS MEŽAINIS MEŽAINIS

Publikācijas

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Ja nu tiešām nav ko darīt, ejiet uz "Mežaini"!

viesis @ 2014-07-25 11:28

Noskatījos 17.maijā. Izrāde laba, bet zālē neciešams bezgaiss un karstums, kas bija par iemeslu vairāku skatītāju cīņai ar miegainību.

viesis @ 2014-07-25 11:28

Vakar noskatījos. Esmu emocionāli uzlādēta! Valmieras aktieri - paši labākie! Čehovs ar savu stilu, bet mūsdienu piesitienu!

viesis @ 2014-07-25 11:28

Ļoti laba izrāde, kolosāla režija, nevienu brīdi interese neatslāba: tiek gan skatītāja jūtām un prātam, gan iztēlei un acīm, gan ausīm un blakussēdētājiem, kad smiekli līdz pat asarām vai sabailes padrebina! Apbrīnojami kostīmi un gaiša, noskaņām bagāta scenogrāfija, un kā vienmēr - visfantastiskākie pasaulē Valmieras drāmas teātra aktieri! Iesaku-iesaku-iesaku! Un Mežainī var iemīlēties...

viesis @ 2014-07-25 11:28

Ko variet teikt par jauno izrādi "Mežainis"? Par ko tur ir? Kāds vērtējums par šo izrādi?

viesis @ 2014-07-25 11:28
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.