Šodien teātrī

Šodien izrāžu nav

Video

Valmieras drāmas teātris

Atsauksmes

DIEVS. DABA. DARBS

A.Brigaderes “Dievs. Daba.Darbs” #ValmierasDrāmasTeātrī. Skaisti. Un ne tikai bērniem, arī pieaugušajiem patiks. Lielisks režisors J.Znotiņš, burvīga Annele (I.Pudža) un viņas “domas”. Manas īpašās simpātijas pieder Citronam un čigānu epizodei. Interesanti, ka izrādei nebija nekāda muzikālā noformējuma. Ne skaņas. Vienīgais ierocis bija vārds :) Izzūdošas latviešu valodas renesanse minimālistiskā skatuves ietērpā, kas ļauj vaļu iztēlei un fantāzijām. Skaisti! Vediet bērnus, ejiet paši! Ir vērts.

Dace Vētra facebook.com/dace.vetra

AUGUSTA VAĻI

Visvairāk patika Lelde Kalēja un Agris Māsēns. Visiem iesaku noskatīties. Laba luga un interesanta iztāde par dzīves jēgu un mūsu nākotnes alkām. Paldies visam kolektīvam par pirmizrādi un lai jauks turpinājums!!!

Valters Korālis

AUGUSTA VAĻI

Paldies, Lelde Kalēja, par brīnišķīgo iespēju vakar noskatīties šo pieņemšanas izrādi. Te nu bija pa ilgiem laikiem atkal redzams Valmieras drāmas teātris visā savā krāšņumā, pieredzē un izcilā aktieru spēlē. Paldies viesmāksliniecei Mārai Zemdegai un režisoram Feliksam Deičam. Interesants materiāls, ļoti skaisti tērpi, ļoti skaistas dekorācijas un brīnišķīga noskaņa. Paldies visam aktieru ansamblim, jo katrs bija kā pērle šai brīnišķīgajā stāstā. Iesaku visiem aiziet, kuriem vārds Valmieras Teātris ir augstā vērtē. Visu cieņu mūsu foršajiem aktieriem, ar kuriem ir izaugusi mana paaudze. Lai jums visiem veselība un skaista vasara.

Inese Bebre

Dzimšanas dienu šodien svin

aktieris 

IVO MARTINSONS! 

Daudz laimes!

Kase

Darba dienās 10:00 -18:30
Sestdienās 10:00 - 13:00 un stundu pirms izrādes
Svētdienās Stundu pirms izrādes
 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Atbalstītāji

  • Finansiālie atbalstītāji
  • Sadarbības partneri
  • Informatīvie atbalstītāji
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.