Valmieras teātris un “Food Union” aicina skatītājus noteikt Gada labākos māksliniekus un izrādi

Valmieras teātris un “Food Union” aicina skatītājus noteikt Gada labākos māksliniekus un izrādi

Jau sesto gadu pēc kārtas Valmieras teātris sadarbībā ar Latvijā vadošo piena pārstrādes uzņēmumu “Food Union” aicina skatītājus piedalīties balsojumā „Skatītāju balss” un noteikt pagājušās 2016./2017. gada sezonas labākos māksliniekus un izrādi.

Arī šogad varēs atsevišķi nobalsot par pirmā  un otrā plāna  lomu atveidotājiem, kā arī tradicionāli – par Gada izrādi. Līdz 21. decembrim skatītāji aicināti balsot internetā – teātra mājas lapā www.vdt.lv,  kā arī aizpildīt anketas teātrī. Ikviens balsotājs piedalīsies izlozē par balvām no “Food Union” un Valmieras teātra.

Valmieras teātra direktore Evita Sniedze: “Skatītāju balss” ir vienreizēja iespēja kopā ar teātri radīt repertuāru - atbalstīt un virzīt tā meklējumus mākslas virzienā. Visus šos gadus, kad noticis balsojums, tā rezultāti ir mūs iepriecinājuši, jo skatītāji vienmēr ir nobalsojuši par smagsvariem gan aktieru, gan izrāžu gadījumos. Tas ir iemesls atkal un atkal slavēt Vidzemes skatītājus, kuriem interesē kultūra - tāpēc uz Valmieras teātra skatuves ar prieku par pilnu skatītāju zāli spēlē gan Daugavpils, gan Liepājas un Rīgas teātru trupas”.

“Gada noslēgums ierasti visiem raisa domas par šajā laikā padarīto, sasniegto un piedzīvoto. Teātra mākslinieki dzīvo pēc cita kalendāra – viņiem gads beidzas līdz ar sezonas beigām, kas ir vasaras sākumā. Savukārt, “Skatītāju balss” tradīcija ir veids, kā teātra cienītājiem sagādāt patīkamo padarītā darba sajūtu teātra māksliniekiem, novērtējot viņu veikumu par aizgājušo sezonu. Tādēļ, kā katru gadu, arī šogad aicinām visus Valmieras drāmas teātra apmeklētājus sniegt savu vērtējumu, balsojot par labāko aktierspēli un izrādi aizvadītajā sezonā”, aicina “Food Union” pārstāvis, AS “Rīgas piena kombināts” padomes priekšsēdētāja vietnieks Harijs Panke.

Gada labākie – skatītāju izvēlētie aktieri un izrāde – tiks paziņoti 29. decembrī Valmieras teātra Gada balvu pasniegšanas svinīgajā pasākumā. 

Pērn skatītāju balsojumā balvu “Gada aktrise pirmā plāna lomā” saņēma Elīna Vāne, bet par labāko aktrisi otrā plāna lomā skatītāji atzina Ievu Puķi. Nominācijās “Gada aktieris pirmā plāna lomā” un “Gada aktieris otrā plāna lomā” laurus plūca Mārtiņš Meiers. Par skatītāju “Gada izrādi” pārliecinoši kļuva M.Bulgakova „Meistars un Margarita” Indras Rogas režijā.

 

Reviews

Cash desk

Darba dienās 10:00 -18:30
Sestdienās 10:00 - 13:00 un stundu pirms izrādes
Svētdienās Stundu pirms izrādes
 
6 4207335 kase@vdt.lv

Zāļu plāni

Valmiera Drama Theatre

Subscription successful text