SARKANĀS PUĶES

Aspazija

SARKANĀS PUĶES

Dzejas izrāde 1 daļā

Režisors un scenogrāfs – Reinis Suhanovs

Kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone

Starring: Inga Apine, Dace Everss, Māra Mennika

Premiere: Oct. 15, 2015

Trīs aktrises iestudējumā izdzīvos dzejoļu krājuma liriskā varoņa emocionālo stāvokli, sākot no bezgalīga tukšuma un nespējas rast spēku, lai celtos kājās un dzīvotu, līdz enerģijai, kas ļauj aptvert savu iekšējo spēku, stāties pūļa priekšā un aizraut pasauli ar jaunām domām un idejām. Izrāde būs dinamisks ceļojums cilvēka iekšējā pasaulē un meklēs atbildes uz jautājumiem par to, kā atrast savu vietu dzīves plūdumā, kā iemācīties un spēt to pakļaut sev. Aspazijas dzejoļu krājums ir pildīts ar tolaik brīvdomīgām, kaislīgām, apkārtējo pasauli un tās vērtības bieži noliedzošām, bet arī mūsdienās aktuālām idejām, dodot spēku noticēt, ka katrs cilvēks pats var ietekmēt un  veidot savu un arī līdzcilvēku dzīvi.

Foto: Gatis Priednieks-Melnacis

Reviews

Nearest shows

Comments

Log in and add your comment about play

Log in

Register

Vizuāli spēcīga Aspazijas dzejas izrāde "Sarkanās puķes" trīs lielisku aktrišu izpildījumā. Paldies @VDT_LV par šo piedzīvojumu!

@Jo_Alder @ 2016-01-09 22:05

Ļoti, ļoti patika šī izrāde! Paldies raktrisēm un visiem izrādes veidotājiem!

@GOstenberga @ 2015-11-30 12:41

Skaisti. Aspazijas dzeja citā redzējumā. Moderna arī šodien. Ar smeldzi un sāpi. Paldies!

@AijaSevele @ 2015-11-30 12:40

Impulsīvi, ar sievišķo sajūtu par pasauli. Trejspēks dzejas tēlojumā un Aspazijas diženumā. "Sarkanās puķes" vārds vārdā. Rosinoši! @VDT_LV

@Andris_Klepers @ 2015-10-17 10:43

Izrāde fascinē. Ar skaņu, vārdu, gaismēnām, grimu, lietām... un klusumu. Nekā lieka. Vienota trīs atšķirīgu aktrišu pārtapšana.

Dao @ 2015-10-16 22:07
Valmiera Drama Theatre

Subscription successful text