NEPABEIGTĀS KĀZAS

Alvis Lapiņš

NEPABEIGTĀS KĀZAS

Komēdija 2 daļās

Režisors – Varis Brasla

Scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis

Kostīmu māksliniece – Jurate Silakaktiņa

Komponists – Emīls Zilberts

Video mākslinieks – Gatis Priednieks-Melnacis

Gaismu mākslinieks – Māris Salmanis

Starring: Januss Johansons, Vizma Kalme, Ģirts Rāviņš, Regīna Devīte, Arnolds Osis, Ilze Pukinska, Inese Ramute, Krišjānis Salmiņš, Uldis Sniķers, Baiba Valante, Madara Bore or Elīna Hanzena, Eduards Johansons

Premiere: April 13, 2017

Šis ir komisku pārpratumu pilns stāsts par notikumiem profesora Kronīša ģimenē, kur dzīvoklī parādās divi krāpnieki no neesošas firmas “Draugs”, kas slēdz fiktīvus līgumus par skaitītāju uzstādīšanu. Ierodas gan kaimiņiene līgavas tērpā, gan meitas precinieki, dakteris, policists, atklājas noslēpta glezna un kādam kļūdaini izdodas nepārtraukti sazvanīt intīmpakalpojumu kantori.

Režisors Varis Brasla par iestudējumu: “Šī nav pirmā reize, kad strādāju ar izcilo kinoscenāristu, kāds viņš ir pirmām kārtām un dramaturgu Alvi Lapiņu. Man viņa smeķīgais humors vienmēr ir bijis sirdij tuvs. Izrādē nerisināsim globālas pasaules problēmas – vaimonoloģija man ir apnikusi, labāk paskatīsimies, kas notiek mums deguna priekšā vienas ģimenes ietvaros. Tas ir daudz interesantāk.”

Izrādē un tās reklāmas materiālos izmantotas Gunāra Bērziņa karikatūras.

Izrāde iekļauta "Baltijas Drāmas forums 2017" programmā.

Paldies Dikļu pilij par viesmīlību!

Foto: M.Markovskis

Reviews

Nearest shows

Comments

Log in and add your comment about play

Log in

Register

Skaidrītes Putniņas un Vizmas Kalmes dēļ ir vērts redzēt šo izrādi, vēl arī patika Ilze Pukinska un Regīne Devīte. Bet kopumā biju gaidījusi ko vairāk no šī teātra. Mazliet atgādināja amatierteātra iestudējumu. Žēl. Plašāka atsauksme manā blogā: http://sigita-paula.blogspot.com/2018/03/nepabeigtas-kazas-vdt-viesizrade.html

SigitaPaula @ 2018-03-04 15:46

Parasti sliktas atsauksmes rakstīt negribas,taču jāpiekrīt komentāram - no VDT cerēju sagaidīt kaut ko jaudīgāku.Nesmieklīga komēdija ar "lētiem" jokiem.Vairāk kā maza vilšanās.

AK @ 2018-02-09 00:37

Paldies par jauko komēdiju, ko var noskatīties arī neaizbraucot līdz Rīgai! Šo izrādi iesaku visiem, izrādes dzīvotprieks un mazliet ironiskais, vienkāršais skats uz mums pašiem no malas noteikti ir tā vērti! Super!

Veģeru ģimene @ 2017-11-29 14:03

Forša komēdija, ko noskatoties var gūt pozitīvu lādiņu ilgam laikam. Iesaku aiziet un izsmieties visiem!

armands5 @ 2017-11-29 13:55

Luga piemērota amatierteātriem, bet tādam teātrim kā VDT tāda izrāde godu nedara.

Elga67 @ 2017-11-19 17:40

Valmierieši, saglabäjiet savu daudzveidību!

VilijaJanzale @ 2017-10-29 13:48

25.10 viesizrāde Ventspilī.vāja, lēta ludziņa .izpildījums pat ne laba amatierteātra līmenī.izskatījās, ka aktieri pat anekdoti nespēj izstāstīt bez jaukšanās un vietām nezina kas jādara tālāk.nožēlojami bēdīgi

zīle @ 2017-10-26 04:35

ar visu cieņu režisoram un aktieriem, bet ... ne profesionālam teātrim šo visu.....kaut zālē cilvēki tiešām smējās. pārāk vienkārši un vienkāršoti

EvijaB @ 2017-10-08 23:12

Kārtējais V. Braslas meistardarbs. Vienkārša, sadzīviska, savā ziņā ikdienišķa izrāde. Varēja pasmieties, gūt jaunas atziņas. Skats uz dzīvi no malas un to, cik paradoksāla tā mēdz būt.

Ričards_Edijs @ 2017-05-29 17:46

Režisors Varis Brasla ir malacis! Kopā ar savu domubiedru, scenāristu Alvi Lapiņu vīri ir radījuši foršas filmas un tagad arī izrādi "Nepabeigtās kāzas". Tajā smejas visi - sievas, vīri un pat sievasmātes. Valmieras teātra Lielā zālē ik pa laikam nošalc smieklos. Labs garastāvoklis un mājup var doties ar ideju, ka dzīve ir skaista, lai gan paradoksu pilna.

Mairita Kaņepe @ 2017-04-21 12:28
Valmiera Drama Theatre

Subscription successful text