GRIBU, BET BAIDOS

Vadims Ļevanovs

GRIBU, BET BAIDOS

Nepārtraukta traģikomēdija 1 daļā

Režisore – Anita Sproģe

Scenogrāfes un kostīmu mākslinieces – Inga Bermaka, Agnese Stabiņa

Starring: Māris Bezmers, Aigars Vilims, Elīna Vāne, Dace Everss, Ruta Birgere, Ilze Lieckalniņa, Aigars Apinis, Mārtiņš Liepa

Premiere: April 30, 2011

„Man ar sevi nekad nav garlaicīgi, tikai sūdīgi,” atzīstas viens no izrādes varoņiem. Astoņi kultūras darbinieki nesenā pagātnē – pirms gadiem divdesmit – mīl un tiek mīlēti, cieš, iedzer, rīko svētkus citiem, bet paši ilgojas pēc drošās vakardienas vai sapņo par laimīgu rītdienu.

Izrāde nominēta 2010./2011.gada sezonas Latvijas Teātru balvai kategorijā "Gada spilgtākā debija" (balvai izvirzīta Inga Bermaka un Agnese Stabiņa - scenogrāfija un kostīmi

 

Smoking Smoking in the show

GRIBU, BET BAIDOS GRIBU, BET BAIDOS GRIBU, BET BAIDOS GRIBU, BET BAIDOS GRIBU, BET BAIDOS GRIBU, BET BAIDOS GRIBU, BET BAIDOS GRIBU, BET BAIDOS

Nearest shows

Comments

Log in and add your comment about play

Log in

Register

Tik foršu izrādi nebiju redzējusi gadiem. patika gan mātei, gan meitai, gan opim. Super! Sevišķi Lieckalniņa, ojē!

viesis @ 2014-07-25 11:28

Var tikai pabrīnīties, kādi vēji uz teātri atpūš tos dažus komentētājus, kas acīmredzami nesaprot, par ko ir raidījums un visticamāk nekad īsti nesapratīs. Nu neejat uz lugām, kuras iepriekš neesat obligātajā literatūrā izlasījuši un klasē rūpīgi izanalizējuši. Šī lieliskā izrāde, manuprāt, īpaši piemērota apmēram 30-40 g.v. skatītājiem, ar teātra baudīšanas pieredzi nedaudz virs vidējās. ;)

Artūrs @ 2014-07-25 11:28

Dziva, patiesa, skaudra un visam pari arkartigi aizkustinosi emocionala. Briniskiga aktieru komanda un nesavtigs ists profesionalisms. Paldies jums visiem!

viesis 25. augusta izrade @ 2014-07-25 11:28

Biju Dailē:) Super laba izrāde! Kolosāla aktierspēle:)))

Andris @ 2014-07-25 11:28

Ļoti dzīva un aizkustinoša izrāde! Bet, Rēzijas Kalniņas vārdiem runājot, svarīgākais ir tas, kāds izrādes skatīšanās brīdī ir skatītājs.

viesis @ 2014-07-25 11:28

Es Gorkiju noturēju par Brežņevu.Tā prastā lamāšanās nav vērta,lai ietu uz teātri!

Puskroders @ 2014-07-25 11:28

aktierspēle laba, bet.... izrāde šausmīga! atvainojiet, nekādu dziļu jēgu neredzēju. viena vienīga dzeršana un dzērāju murgi. pilnīgi neko neieguvu no šīs izrādes. liels pārbaudījums priekš manis, izturēju līdz beigām. žēl ...bet jutos apkrāpta un vīlusies. NEPATIKA.

viesis @ 2014-07-25 11:28

Lieliska izrāde un aktierspēle. Uzskatu, ka izrāde ideāli parāda, kas notiek ar cilvēkiem, ja viņi nobīstas no dzīves. Un tā jau ir lielākā sabiedrības problēma, kas valda. Mēs baidāmies mīlēt, just, kā arī tikt sāpināti, tātad- dzīvot,. Un ja reiz no tā visa bīstamies, tad to dzīvi arī nekad neizdzīvosim, neizjutīsim to dzīves garšu, kas ne vienmēr ir salda, un nemaz arī nevajag tādai būt. Izrāde manuprāt lieliski motivē jauniešus, kam viss vēl priekšā, bet tai pašā laikā uzvēdi smagus pārdzīvojumus cilvēkiem, kas ir vecāka gada gājuma un liek viņiem apzinātries to, ka arī viņi kādreiz gribēja, bet nobijās...

s @ 2014-07-25 11:28

Laba aktieru spēle!! Tēma- Pašiznīcināšanās ar domām par pagātni- varēja būt , bet nebij", iedzeram, sapņojam, o" lalā! Bezcerība.... ! Esam aizgājuši uz izrādi un jūtamies atbildīgi par citu "baidīšanos",- tie, kas "baidās" uz izrādi šodien "nespēj"atnākt!! Nekorekts padomju laika attēlojums!!! Kam ir raizes par rītdienu un nav spītība, -vajag aizliegt uz šo izrādi iet! Cik es "baidījos " vakar, tik "baidīšos" rīt, (bez bailēm jau nevar!) izrāde manas bailes nesamazināja, ne arī palielināja vēlmi samazināt citu "baidīšanos"! Šovakar varēju pilnīgi mierīgi būt arī citur!! Iesaku labāk apmeklēt "mākoņains, drīz skaidrosies"!

una @ 2014-07-25 11:28

LIELISKA IZRĀDE

NATĀLIJA @ 2014-07-25 11:28

Man ļoti patika, paldies! Aktieri kā vienmēr - izcili! Skaudra patiesība un iespēja arī sev izrādes laikā uzdot daudz jautājumu. Jā, es arī gribu tik daudz ko, bet baidos..

viesis @ 2014-07-25 11:28

Izrāde par garu, visu laiku uz vietas ļurkājas iekšējā ņemšanās, dzeršana, atmiņas. Pietiek ar lielāko uzrāvienu. A. Apinis ļoti talantīgi attēlo savu lomu, bet arī biegās pārņem sajūta, ka pa daudz tā pļēgura klātbūtnes. Vairāk prasās paspilgtināt R. Birgeres tēmu, mazāk A. Apiņa tēmu:(. D. Eversa un E. Vāne abas izcilas! Paldies par izrādi, kaut gan tēma nevisai, aktieri izcili! Paldies

Gunis @ 2014-07-25 11:28

Man patika, tikai varēja mazliet īsāk.

Peškovs @ 2014-07-25 11:28

Atmiņu (dejas) epizode - viens no izrādes emocionālakajiem brīžiem. Ļoti laba luga, režija, teicama aktierspēle, īpašs žetons Aigaram Apinim. Izrāde, kas traģikomiskajā dzīves skrējienā rosina padomāt, kam tad īsti ir jēga.

viesis @ 2014-07-25 11:28

nu to meiteni Rutas Birgeres atmiņu, kas tur dejoja, gan vajadzēja aizvākt. Galīgi neiederās.

viesis @ 2014-07-25 11:28

Traģiskais ar komisko vienā solī cauri izrādei. Manuprāt, lieliska debija VDT režisorei Anitai Sproģei. Izrāde deva iespēju par daudzām būtiskām lietām padomāt, apdomāt. Ļoti harmoniska, spraiga un patiesa. Aktieru darbs izcils. Nevaru uzslavēt dažus, visi ir ieguldījuši ļoti lielu darbu, lai nonāktu pie rezultāta. Kas ir arī sasniegts. Vēl interesanta šķita Rutas Birgeres atveidotā tēla "atmiņa". Tikai neesmu pārliecināts, ka tā vēl ir atradusi, kā iederēties uzvedumā. Scenogrāfija un mūzika - ļoti trāpīga. Pēc pēdējiem iestudējumiem domāju, ka teātris ar šo izrādi ir atpakaļ uz viļņa.

sikais @ 2014-07-25 11:28
Valmiera Drama Theatre

Subscription successful text