EŅĢEĻA KREISAIS SPĀRNS

Pēc Ž.Lorensas romāna "Garie gadi" un V.Delmāras kinoscenārija "Dodiet ceļu rītdienai" motīviem

EŅĢEĻA KREISAIS SPĀRNS

Drāma bez starpbrīža

Režisore – Inese Mičule

Scenogrāfs – Gints Sippo

Kostīmu māksliniece – Ieva Veita-Breidaka

Starring: Skaidrīte Putniņa, Rihards Rudāks, Māra Mennika, Tālivaldis Lasmanis, Anna Putniņa, Inese Pudža, Ģirts Rāviņš, Oskars Morozovs, Māris Bezmers, Ruta Birgere, Svetlana Bless or Astra Baumane, Juris Laviņš, Vizma Kalme, Baiba Valante, Ilze Lieckalniņa, Januss Johansons, Aigars Vilims, Ivars Vanags

Premiere: Aug. 1, 2015

Ineses Mičules režija un skatuves variants pēc Ž.Lorensas romāna “Garie gadi” un V.Delmāras kinoscenārija “Dodiet ceļu rītdienai” motīviem. 

Tas ir stāsts par piecu bērnu ģimeni brīdī, kad vecāki paliek bez mājām. Bērni atrod attaisnojumu, lai neuzņemtos rūpes par vecākiem. Vecās un jaunās paaudzes attiecības nav viennozīmīgas, taču mums visiem ir iespēja mainīties, radīt telpu, kur ienākt gaismai - sirds telpu. Tikai vai mēs to spējam?

Foto - Matīss Markovskis

 

Reviews

Nearest shows

Comments

Log in and add your comment about play

Log in

Register

Kāpēc gan Šekspīrs savā laikā neuzrakstīja lugu par abiem, karalieni un karali Līriem?! Kā tur varētu izvērsties S.Putniņa un R.Rudāks! Bet, ko padarīsi, jāpieņem tas, kas ir: pieticīgs materiāls, toties izcili,,niansēti aktierdarbi!

kovarnis @ 2015-09-07 17:41

Sirsnīgi. Smiekli un asaras par to, ka mēs visi esam/bijām bērni, esam/būsim vecāki un tad??? traucējoši večuki vai brīvību alkstoši ērgļi iesprostoti nevarīgā ķermenī... Sirdi sildoša tēma. Prātu priecējošas etīdes. Must see.

kena @ 2015-08-17 22:50

Paldies visiem Aktieriem! Paldies Inesītei par režijas smalkumiem.Labs un kvalitatīvs darbs kopumā.Stāsts var aizraut, var arī ne, jo skumji.Gan bērniem, gav vecākiem. Ko darīt, lai būtu citādi......

hannalaiva @ 2015-08-02 13:53

Izcili! Paldies!

bassaidai @ 2015-07-31 21:13
Valmiera Drama Theatre

Subscription successful text