AUGUSTA VAĻI

Deivids Berijs

AUGUSTA VAĻI

Traģikomisks stāsts 2 daļās

Režisors – Felikss Deičs

Scenogrāfs un kostīmu mākslinieks – Valters Kristbergs

Gaismu māksliniece – Baiba Sīmane-Ambaine

Tulkojums – Agnese Rutkēviča

Starring: Ligita Dēvica, Lelde Kalēja, Agris Māsēns, Aigars Vilims, Māra Zemdega (Nacionālais teātris)

Premiere: June 15, 2018

Kā katru vasaru, divas māsas, Lībija un Sāra, ir apmetušās savā vasaras mājā vientulīgas salas krastā pie okeāna. Taču šī vasara ir citādāka. Varbūt mūža nogale nav tikai vecums, kas neizbēgami piemeklēs mūs visus, bet kāda vieta, kā neizbēgama vientulība, kas ilgojas vēl pēdējo reizi ieraudzīt vaļus. Un varbūt abas māsas, gaidīdamas vaļus, kas vēsta par rudeni, spēs viena otru ieraudzīt no jauna. Kā pirmo reizi.

Valmieras teātrim šī ir ļoti īpaša izrāde – kopdarbā satiekas vecmeistars Felikss Deičs ar teātra pieredzes bagātākajiem aktieriem: Ligitu Dēvicu, Leldi Kalēju, Agri Māsēnu, Aigaru Vilimu un Māru Zemdegu no Latvijas Nacionālā teātra.

Foto: Matīss Markovskis 

Reviews

Nearest shows

Sat. 09.03 18:30 Apaļā zāle AUGUSTA VAĻI 2 st. 20 min.
EUR 15.00
Buy ticket
Wed. 20.03 19:00 - AUGUSTA VAĻI

Viesizrāde Jelgavas kultūras namā

2 st. 20 min.
EUR 8.00/10.00/12.00
Buy ticket

Comments

Log in and add your comment about play

Log in

Register

Izrāde atgādināja, ka ir, kas mūs visus sagaida, - dažu agrāk, citu vēlāk, bet sagaida. Daži (kā Sāra) tam vēl nav gatavi, citi (kā Lībija) to nevar vien sagaidīt vai ir jau pieņēmuši. Tādiem cilvēkiem ir grūti kopā būt. Gaidīt ko jaunu un gaidīt beigas esošajam nevar būt harmonijā. Man ļoti patika izrāde. Man ļoti patika izrādes temps (lēns). Man ļoti, ļoti, ļoti patika redzēt sen neredzētus aktierus. Izbaudīju katru viņu izteikto vārdu, žestu, mīmiku un kustību. Beigās nevaru izšķirties - vai skaisti ir pieņemt, vai skaisti ir neļauties?

Lelde @ 2018-08-21 12:41

Iestudējums kā rēna vasaras saule, kad mazliet žēl vasaras... Lomās - lieliskie vecmeistari (Varbūt A.Vilimu viņiem vēl nepieskaitīt, bet lielisks tāpat :) Māra Zemdega - leģendas atgriešanās. Ieskatieties, kā viņai mirdz acis! Pie "savējiem", Valmieras aktieriem, jau pierasts - cieņa un apbrīna par atveidotajiem tēliem un teātrim dāvāto mūžu.

Dao @ 2018-08-19 18:07

Vakar redzēju. Visvairāk patika Lelde Kalēja un Agris Māsēns. Visiem iesaku noskatīties. Laba luga un interesanta iztāde par dzīves jēgu un mūsu nākotnes alkām. Paldies visam kolektīvam par pirmizrādi un lai jauks turpinājums!!!

Valters Korālis facebook.com/valterskoralis @ 2018-06-18 11:26

Paldies, Lelde Kalēja, par brīnišķīgo iespēju vakar noskatīties šo pieņemšanas izrādi. Te nu bija, pa ilgiem laikiem, atkal redzams Valmieras drāmas teātris visā savā krāšņumā, pieredzē un izcilā aktieru spēlē. Paldies viesmāksliniecei Mārai Zemdegai un režisoram Feliksam Deičam. Interesants materiāls, ļoti skaisti tērpi, ļoti skaistas dekorācijas un brīnišķīga noskaņa. Paldies visam aktieru ansamblim, jo katrs bija kā pērle šai brīnišķīgajā stāstā. Iesaku visiem aiziet, kuriem vārds Valmieras Teātris ir augstā vērtē. Visu cieņu mūsu foršajiem aktieriem, ar kuriem ir izaugusi mana paaudze. Lai jums visiem veselība un skaista vasara.

Inese Bebre facebook.com/inesebebre @ 2018-06-15 12:08
Valmiera Drama Theatre

Subscription successful text